Přejít na obsah

Zrychleni internetu z 15 na 30 a dodatek ke smlouve -chytak?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník jukl

ted mi volal zenska ze prej upc ma nejakou akci bundel ze kdyz podepisu dodatek ke smlove kde mam internet 15 mb za 575 kc a podepisu budu mit 30 mb za 599 kc vcetne dane stim ze je to bundel kde budu mit zakladni nabidku analogoveho upc. Moc se mi to nezda nemte nekdo nejake info ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

mě cca ve stejnou dobu volal zase mužský hlas a nabízí light z 15 na 30Mbit + TV... zatím platím pouze internet a to 800 za to co nabízí chce komplet 699,- tak fakt nevim... prý též na furt...

myslim si, že se snaží "uvázat" zákazníky, které jsou u nich již bez smlouvy? Na to jsem se zapomněl zeptat... :-/ Jestli chce donést dodatek ke smlouvě, tak to určitě bude podmíněno min 12 či 24 měsíci odběru služeb? Mě ta ochranná lhůta vypršela již před x lety, takže bych jim mohl "kdykoliv" utéct...

Kámoš zase za to co mám já platí stále 50% už asi 3 roky... vždy dá po uplynutí promoakce výpověď a oni mu to o 6 měsíců prodlouží... pořád dokola... tak pak proč by mě nemohli dát za 699 tuto nabídku.... jsem zvědav zda se ještě ozve (prý zítra) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

ano, takže doufám, že nebude mít 5 stran A4 z obou stran 0,5mm písmem a nebude to chtít podepsat mezi dveřma :-)

 

no tak to vysonduj, čím je to podmíněno, kde je chyták :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Mohu potvrdit, ze to je pravda. Jedna se o nove balicky sluzeb pro stavajici zakazniky. Cena je trvala, zadny hacek v tom neni, jen zavazek min. 12 mesicu. Tezko se tomu veri, ale je to tak (sam to nabizim).

Jinak tech balicku je vic a jsou dost zajimave a vyhodne. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jukl

pravda je ze me zajima jen internet .. o tv nemam vubec zajem .. takze hacek v tom neni ? jen se upsat na 12 mesicu ?

 

nasel sem i jine reakce na netu

 

dnes u me byl borec (mam 30/1,5 od UPC) za 857kc, tvrdil me ze kdyz si pres neho necham zapnout i televizu ze me snizi cenu na 599Kc ale podle me tam taky bude nejakej hacek tak jsem mu rekl ze to nechci, ze nemam televizi biggrin3.gif. Tak na me zkousel finty typu ze je to sleva 260Kc. Ale jak rikam radsi jsem to odmitl, nevim co tam bude napsane nekde prtavim pismem 

Upraveno uživatelem jukl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...