Přejít na obsah

Zrychleni internetu z 15 na 30 a dodatek ke smlouve -chytak?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm
Ano, od 1.1.2010 jsou vsechny internety se slevou se zavazkem na 12 mesicu. Nevim cemu se divite. Firma ma taky naklady a vydrzet rok snad neni pro vetsinu zakazniku problem. Pokud ano, pak plati sankci za predcasne ukonceni sluzby 1000 Kc.

 

Já se třeba divím tomu, že je se uvázat na 12 měsíců musejí stávající zákazníci (pokud tedy chtějí slevu), kteří mají kabelovku mnoho let. Závazky jsou spíše pro nové zákazníky.

Ale opět mě to nepřekvapuje. Není to tak dávno, co UPC nabízelo výhodnější internetové tarify pro nové zákazníky, zatímco ti "staří" na ně nemohli přejít.

 

Zoufale tady chybí konkurence.

 

Mně dneska někdo volal z čísla 493 031 400, ovšem po krátké konzultaci s Whocallsme.com jsem to nevzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Mohu potvrdit, ze to je pravda. Jedna se o nove balicky sluzeb pro stavajici zakazniky. Cena je trvala, zadny hacek v tom neni, jen zavazek min. 12 mesicu. Tezko se tomu veri, ale je to tak (sam to nabizim).

Jinak tech balicku je vic a jsou dost zajimave a vyhodne.

 

Tak pro koho co vlastně platí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaF
To se tyka samozrejme pouze novych zakazniku.

 

Co přesně ? Ty slevy a úpisy na 12 ? Protože mě dali slevu jen po podepsání 12 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos

2 Worm :

 

Tak to cislo co jsi nevzal je prave to co me v pondeli volalo ( UPC ) , odkecaji ti nabidku co maji i na netu - zadna extra smlouva a vyhodny balicek - proste kdyby tam byla "plechova huba" je to to same ;-). Ukecavala me na balik s HBO , pak na DTV Plus a porad jsem cekal ze padne jina cena - ale proste nic :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...