Přejít na obsah

Zrychleni internetu z 15 na 30 a dodatek ke smlouve -chytak?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník esquire

Vzhledem k tomu, ze pracuji pro UPC, nemohu vice prozradit. To bych prenechaval prodeje telemarketingu, to doufam chapete.

Kazdopadne zakaznici na tohle reagovali uplne stejne a taky nas podeziraji z nejakeho podvodu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

no mě to hlavně jen překvapilo a znáte dnešní dobu... dokud nebudu vědět, jestli jsem neposkytl osobní info po telefonu jen tak nějakému vtipálkovi, tak bude pořád nejistota... :)

BTW několikrát jsem za těch x let žádal o slevu jako věrný zákazník a vždy se mi jen vysmáli, tak si právě říkám, co ta změna, proč by to najednou dělali :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Asi se moc nepletu, když si myslím, že hlavním důvodem je zlikvidovat staré tarify a nabídnout tak lidem přechod na nové Fiber Power.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos

me ted taky volala nejaka pani z UPC , ale nabizela vernou kopii akcnich balicku jako je na netu . Mysleno HBO balik a DTV Plus .. tak nevim ... asi jina "akce" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v metru jsem si všiml poznámky na reklamním baneru UPC internet za 50% , že nový kontrakt je na min. 12 měsíců, takže logicky při předčasné výpovědi hrozí sankce a zaplacení plné ceny :-)

 

vaše otázka operátorovi musí znít: jaká je minimální doba užívání dané služby nebo jak dlouho platí zvýhodnění nabídnuté ze strany UPC (internetu, televize apod.), poznamenejte si detaily z hovoru nebo lépe nahrajte si celý hovor

 

Ve všeobecných obchodních podmínkách třeba článek 8 se může někomu hodit

http://www.upc.cz/pdf/VOP_UPC.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Ano, od 1.1.2010 jsou vsechny internety se slevou se zavazkem na 12 mesicu. Nevim cemu se divite. Firma ma taky naklady a vydrzet rok snad neni pro vetsinu zakazniku problem. Pokud ano, pak plati sankci za predcasne ukonceni sluzby 1000 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...