Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
Tak asi to nedělá vždy, pro jistotu už neprogramuju 2 pořady po sobě.

já každý den nahrávám 2 díly Simpsonů na Prima COOLhned po sobě, ale ještě jsem neměl ani jeden problém. Ovšem před chvílí mi až na počtvrté naskočil KAON :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuk přes HDMI jde. Ale pokud chcete zvuk vést do receiveru a tento nemá digitální vstup, tak musíte použít tu scart redukci. Kaon má jen nezbytné minimum konektorů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vespolek,

dneska mi prisli 2! :shock: technici nainstalovat Kaon PVR. Ted na to koukam a zjistl jsem, ze mam cas posunuty o 2 hodiny zpatky. V menu je nastaveni casu zasedly (je nastaveno "manualne" a posun "GMT +0:00). Nevi nekdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vadný přístroj byl vyměněn za nový a začínám znovu od začátku :))

Mám dotaz: 1) jakým způsobem provádíte editaci již nahraného pořadu - odmazání začátku a konce, event. vystřižení reklamy apod.? 2) lze nějak uložit program z 60-ti minutové "time shift" oblasti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Jak se aktivuje ten časový posun? Já když dle návodu dám tlačítko pauza nebo převíjení vzad, tak mi to neudělá vůbec nic. Dělám něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To UPC-021 - skutečně se aktivuje stiskem "pauza", obraz se zastaví a objeví se časová osa, kde je možno se šipkou vlevo vrátit zpět. Zaznamenává se posledních 60 minut sledovaného programu. Při změně programu se začne časová osa plnit od začátku.

U prvního (vadného) přístroje mi toto též nefungovalo, nefungoval však ani žádný jiný přístup na HDD včetně nahrávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...