Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Tak nejaka nahrada za MotorsTV co nevidet pry bude, ale nebude to sport.

 

Hm, já bych tipoval, že něco přibude 3.1.2011

 

Sport to teda nebude, dětský také nečekám, dokumentární snad také ne, zpravodajský také ne... Těch všech je zatím relativně dost.

 

Potom zbývá hudební, filmový a seriálový žánr. Plus samozřejmě HD programy...

 

AXN HD to ale nebude, to vím na 100%. To zahájí provoz později...Cinemax HD to rovněž nebude...

 

Hm... že by Travel Channel HD/BBC HD/BBC One? Já myslím, že to je možné. :)

 

Upřímně jsem ale doufal v nějaký další kanál od ESPN :(

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejaka nahrada za MotorsTV co nevidet pry bude, ale nebude to sport.

 

Hm, já bych tipoval, že něco přibude 3.1.2011

 

Sport to teda nebude, dětský také nečekám, dokumentární snad také ne, zpravodajský také ne... Těch všech je zatím relativně dost.

 

Potom zbývá hudební, filmový a seriálový žánr. Plus samozřejmě HD programy...

 

AXN HD to ale nebude, to vím na 100%. To zahájí provoz později...Cinemax HD to rovněž nebude...

 

Hm... že by Travel Channel HD? Já myslím, že to je možné. :)

Upřímně jsem ale doufal v nějaký další kanál od ESPN :(

tak na Travel channel hd bych to taky neviděl a to z toho důvodu,že ho nemají zaregistrovaný u rrtv.leda že by rozšiřovali nabídku až po 12 lednu.ale nezlobil bych se za něj a taky bych přivítal něco z kanálů cs a retro music tv

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou radou to je dobrý postřeh... Je otázka, co znamená "co nevidět"...Do konce týdne přibude podle mě něco těžko, zas tak aktivní UPC není. Pondělí je asi první den, o kterém se nechá uvažovat. Ale pokud má přibýt Travel Channel HD, tak asi až po tom 12. lednu. Pokud to bude jiný kanál, tak asi dříve. Uvidíme. Každopádně bych se za Travel Channel HD nezlobil, i když to není můj favorit. Furt lepší než Spektrum HD, na které UPC doufám už zapomnělo.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych uvítal,kdyby upc zařadila nejpozději od 3.1 správnou verzi ČT24 a její regionální verze pro jižní či severní moravu

 

mám obavy, že se tak nestane. Oblíbené regiony neuvidím a sem tam jsem tam si přepnul na 24 a díval se na zprávy z Čech.

 

Ideální by bylo, kdyby byly všechny mutace

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Fashion TV a Zone Romantica jsou určitě sledovanější, než Motors TV, to se s vámi vsadím. Narozdíl od Motors TV jsou česky a myslím, že více lidí zajímá móda a telenovely, než motokáry, motorky nebo rallye. Když podobné věci nabízí Sport5, plus něco navíc a k tomu v češtině, není se moc čemu divit, že Motors TV jde pryč.

 

No to se je čemu divit, Motors TV nemá v nabídce UPC ŽÁDNOU náhradu, ty výmluvy se Sport 5 jsou jen výmluvy, nic víc. Nikdo neumí anglicky blablabla ...

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a víte proč to vypadá, že o Motors TV není zájem? ... protože moderátor fóra maže téma upozorňující na tento problém. Cenzore proč nemůže mít tento problém vlastní téma? Nebo že by tohle fórum nebylo tak neoficiální jak se tváří?

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...