Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník dajosx

Můj tip na nové TV Stanice měsíce května jsou:

 

- ETHNIC TV

- VIASAT NATURE

 

Bohužel, ani jeden nezapnu není to co by mě zajímalo :(

 

 

Po sobotní aktualizaci STB se název z rezerva region změnilo na BRNO TV ..... a jak tu psal kolega už to má EPG ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno TV má už dva dny taky obraz a zvuk :wink:

tak v květnovém vydání UPC informuje informoval TM Malina o nově přidávaných programech do nabídky digitální kabelové televize a byl překvapivě konkrétní.jsou to GOLF CHANNEL,HD+(a to i v SD rozlišení a dokonce některé pořady budou 3D),již přidaný program BTV a nějaký zpravodajský kanál z Francie,mám dojem,že by to měl být FRANCE 24.Ale nejspíš přibudou až po19.květnu,nebot UPC nemá kromě Golf Channelu nic registrované u RRTV a další zasedání je 18-19.května

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marel: No, vím, že UPC Primu HD v kabelu testuje... ale myslím si, že by to bylo plýtvání místem...Vzhledem k faktu, že na Primě HD je toho v HD ještě méně, než na ČT HD.

 

@namec: Hm, to se nám Malina rozpodíval. Golf nesleduju, ale oukej. Francouzský zprávy taky ne, francouzsky neumim (i když se to docela hezky poslouchá). BTV mě nějak nebere. HD+ ... to zní zajímavě, ale spíše jako testovací kanál. Ale rád bych si poslechl, co řekl k tomu 3D. Když to shrnu, není se moc na co těšit. :lol: Je to imho přidávání kanálů ve stylu "hlavně ať to zaplníme." Snad jiný měsíc. :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
Brno TV má už dva dny taky obraz a zvuk :wink:

Přečti si ještě jednou můj příspěvek napsal jsem že po sobotní aktualizaci se změnil název !! ja nepsal že se tam v sobotu přidalo Brno TV 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to jako Malina myslel vážně s tím Golf kanálem a Francouzskýma zprávama? Hlavně, že má UPC registrované snad kompletní portfolio Discovery a hromady dalšího a oni to zplácnou něčím, co bude levné a hlavně to bude mít minimálně sledovanost. Kocourkov hadr :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to jako Malina myslel vážně s tím Golf kanálem a Francouzskýma zprávama? Hlavně, že má UPC registrované snad kompletní portfolio Discovery a hromady dalšího a oni to zplácnou něčím, co bude levné a hlavně to bude mít minimálně sledovanost. Kocourkov hadr :roll:

 

To jo no, to taky nechápu...mají registrované 4 Discovery kanály...ale ne, oni přidají shity...opravdu to nechápu..a už mě nebaví Malinovi furt psát a říkat mu, jak nic nefunguje a nebo za nic nestojí...obrazně řečeno..příjde mi, že UPC má občas mozek někde jinde, než v hlavě.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem totiž naiva očekával, že by konečně Discovery HD Showcase nebo alespoň Travel and Living, ale už bych z té dětské naivity měl asi vyrůst :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...