Přejít na obsah

HANDAN DVB-C 9900 HD


Návštěvník jay

Doporučené příspěvky

Návštěvník jay
Tak na tohle čekáme :D Jde o DVD-C přijímač s harddiskem o kapacitě 1 TB (1000 GB), možností nahrávat 4 různé programy a připojením USB pro případné zpracování v PC. Zatím jen ve Finsku,připojte se k modlitbám aby se UPC rozsvítilo :idea: a zavedla ho i u nás.K tomu nám dopomáhej p.Malina :lol:

Na zpracování v PC rovnou zapomeňte. :) To bude první věc co UPC bude muset bloknout.

 

Tento přístroj má ale USB umístěné na zadním panelu a po propojení s PC by se měl ohlásit jako další disk a přenos souborů tak zvládne i středně vycvičený šimpanz Tak to bude fungovat ve Finsku,u nás to samozřejmě můžou bloknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Zbytecne zde spukulujete, u nas se nyni chysta test temer stejneho modelu, ale pouze s mensim HDD, nese oznaceni CV-8000 a uz byl zminovan ve vedlejsim temate i s fotkama.

Testy, testy a zase testy. Co jiného, na to jsme si už zvykli. UPC testuje x let cosi, co pak není k dispozici a pak zase dalších x let nové zařízení atd. atd.

Takže i toto oznámení o vašem CV-8000 je stejně tak taky jen a jen spekulace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Zbytecne zde spukulujete, u nas se nyni chysta test temer stejneho modelu, ale pouze s mensim HDD, nese oznaceni CV-8000 a uz byl zminovan ve vedlejsim temate i s fotkama.

Testy, testy a zase testy. Co jiného, na to jsme si už zvykli. UPC testuje x let cosi, co pak není k dispozici a pak zase dalších x let nové zařízení atd. atd.

Takže i toto oznámení o vašem CV-8000 je stejně tak taky jen a jen spekulace...

 

To není žádná spekulace, to je fakt, tento STB se skutečně testuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytecne zde spukulujete, u nas se nyni chysta test temer stejneho modelu, ale pouze s mensim HDD, nese oznaceni CV-8000 a uz byl zminovan ve vedlejsim temate i s fotkama.

Testy, testy a zase testy. Co jiného, na to jsme si už zvykli. UPC testuje x let cosi, co pak není k dispozici a pak zase dalších x let nové zařízení atd. atd.

Takže i toto oznámení o vašem CV-8000 je stejně tak taky jen a jen spekulace...

 

To není žádná spekulace, to je fakt, tento STB se skutečně testuje.

 

jj, asi tak..problém akorát je, že se testuju už hodně dlouho...a nějak nikdo neví kdy se začne nabízet

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Ono jde o to ze se pri testovani neladi pouze FW, ale take HW a proto to trva dlouho.

:D aspoń jsem se zasmál....

Myslím, že právě FW je v případě Handanu to nejhorší, co jej mohlo potkat. HW je více méně OK, nevím, co by měli rok testovat na pár standardních čipech a hard-disku.

Nicméně, jako programátor, si neumím představit, že bych odevzdal takovou práci jako firmware u Handanu (alespoň co mám možnost vidět u mé 6000-ky).

Kromě spousty nepochopitelných chyb, větších či menších, jsou tomto kousku software takové chuťovky až je mi na blití. Namátkou: mám naprogramované 2 pořady, první se již spustil a PVRko nahrává.Druhý ještě ne. Já si to rozmyslel a chci tento naprogramovaný pořad zrušit. NEJDE. Musím počkat, než se začne ten druhý pořad nahrávat a pak to ručně zastavit atd. A přitom jde jen o blbý seznam nahrávek, kterého se to týká. Nevidím žádný důvod aby to nešlo, to je takový problém smazat jednu položku z "databáze" během nahrávání? Pro lemply z Handanu zřejmě jo - já bych jim nedal ani korunu prémií :evil: co prémií, ani výplatu :D

A bohužel takových nemyslů je tam hodně....

 

S novými PVR od Handanu potažno UPC je to prostě tak, jako se stavbou našich předražených dálnic. Trvá to jak koňovi pastva ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...