Přejít na obsah

Načítání informací EPG


Návštěvník hurka

Doporučené příspěvky

Návštěvník hurka

Opravdu neexistuje jiný způsob jak načíst údaje EPG než otrocké procházení všech programů? Pokud ne, tak to asi soudruzi někde udělali chybu (akorát nevím, jestli jen u Handanů, nebo v koncepci digitálního vysílání). Nevíte někdo o nějaké fintě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, STB by nejprve melo nacist rychle EPG = u vsech kanalu (krome regionalniho muxu) by mely byt okamzite k dispozici informace o aktulalnim a nasledujicim poradu,

bohuzel casto se stane ze ani tohle poradne nefunfuge a tezko rict proc.

 

Pak po prepnuti na nejaky dalsi kanal v jinem muxu se nacte podrobne EPG pro vsechny kanaly v prislusnem muxu.

 

Testovalo se i to ze se okamzite nacte i podrobne EPG ke vsem kanalum namisto jen rychleho, ale bohuzel to na nekterych typech STB nefungovalo spravne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu neexistuje jiný způsob jak načíst údaje EPG než otrocké procházení všech programů? Pokud ne, tak to asi soudruzi někde udělali chybu (akorát nevím, jestli jen u Handanů, nebo v koncepci digitálního vysílání). Nevíte někdo o nějaké fintě?

 

ne to opravdu není, nikde...ani v USA... :lol:

a sorry, ale jak jinak bys to chtěl? EPG je nejlepší, když vidíš co zrovna běží... a nebo pokud tě to hodně obtěžuje, stahni si programy do pc na celý měsíc :roll:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Opravdu neexistuje jiný způsob jak načíst údaje EPG než otrocké procházení všech programů? Pokud ne, tak to asi soudruzi někde udělali chybu (akorát nevím, jestli jen u Handanů, nebo v koncepci digitálního vysílání). Nevíte někdo o nějaké fintě?

 

tohle je snad normalni i u DVB-T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nacitani EPG je u me bohuzel nejvic videt na modulu vlozenem do Plazmy Samsung. Tam se to chova naprosto prapodivne. Je fakt, ze vzdy s novym firmware se to o trochu zlepsi, ale oproti Handanu je to nekomfortni. Vcera pres den se to nacitalo jako vino, vecer tam bylo naprosto kulovy. Nekdy si to pamatuje porady vysilane i pred nekolika hodinami. No nakonec si pro tom clovek uvedomi, ze nektere kanaly proste nepotrebuje :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technisat DigiCorder HD K2 bez problémů, dnešek + 6 dní dopředu + pár pořadů dozadu. Jediná výtka popisy jsou omezeny délkou, nepočítal jsem, ale tipuji 256 znaků, možná víc, je to několik stránek.

 

Technisat Cablestar HD2 bez problémů nevím kolik zpátky, ale dopředu i 14 dní, podle toho co se vysílá, je to různé stanice od stanice a popisy kompletní, jednou jsem viděl asi 3 stránky textu, přečetl jsem si děj filmu a pak jsem se na film ani nekoukal. Dříve jsem netušil, co všechno se občas v EPG vysílá, kromě děje i seznam herců, režie, scénář, kamera ... Slušnej referát.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Sony KDL 32W 4000 mi to ukazuje prakticky obsah jen právě aktuálního programu, maximálně /někdy/ na další program. Ale více napřed ani náhodou. A to od prvního momentu co jsem TV zapnul. Na Handanu 5000 je EPG daleko pružnější i v dopředném směru. Nevím zda to také nazávisí na jednotlivých modelech TV a jejich schopnostech, či jen na modulu Lica ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...