Přejít na obsah

Problém Sony TV a HD, obrázky přiloženy


novcze

Doporučené příspěvky

Viděl někdo z majitelů Sony TV už takový problém u HD programů?

40W30001.jpg

horizontální barevné čáry, viditelné hlavně na červeném a modrém podkladu

a zároveň horizontální vlnění obrazu v rozsahu několika pixelů

40w30003.jpg

tohle se mi občas objevuje na TV, nejhorší je že to je zcela náhodné a bez zjevné příčiny, vždy se toho zbavím vypnutím TV a zapnutím. Někdy se to objeví třikrát denně, někdy je celý den vše v pořádku . . . může teoreticky něco, třeba výpadek signálu, takhle TV "rozhodit"? . . . já osobně myslím že ne, SD kanály to neovlivňuje a v TV je extra deska na dekódování HD vysílání (mpeg4), takže bych hledal chybu tam.

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Ani jeden výše uvedený problém nemám, zato kopu jiných

 

- nemožnost naladění muxu 730MHz

- chybějící zvuk u kanálu ZDF info kanal

- zasekávající se TV při přístupu k EPG (musí se pak vypnout natvrdo a znovu zapnout)

 

Dřív nešel zvuk ani u JOJ Plus, pak se "samo od sebe" vyřešilo a začalo fungovat.

 

X3000 + CAM Lica

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Bohužel změna se nakonec nekoná, vyjádření servisu Sony bylo "to vám nepomůže, buďte rád že vám to funguje tak jak funguje, pokud na změně FW trváte, bude vás to stát 1000,- + to k nám dopravte" - volně přeloženo. než s tím někde cestovat (do běžného auta to v krabici 46" nenarvu, bez krabice to akorát rozflákám) a platit 1000 za "pokus" se mi nechce. Momentálně čekám na Technisat DigiCorder HD K2 a TV jsem přestal řešit - řešení prostě nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel změna se nakonec nekoná, vyjádření servisu Sony bylo "to vám nepomůže, buďte rád že vám to funguje tak jak funguje, pokud na změně FW trváte, bude vás to stát 1000,- + to k nám dopravte" - volně přeloženo. než s tím někde cestovat (do běžného auta to v krabici 46" nenarvu, bez krabice to akorát rozflákám) a platit 1000 za "pokus" se mi nechce. Momentálně čekám na Technisat DigiCorder HD K2 a TV jsem přestal řešit - řešení prostě nemám.

 

to je zvlastni, me udelali update bez problemu a zadarmo, samozrejme ze dosli ke me domu, ono je jednodusi donest memory stick a strcit u zakaznika do televize, nez televizi dopravovat do servisu, pravda servis mam dva bloky od domu, kdyby to bylo dal, tak by se mozna cukali

 

pokud mas memory stick tak zkus pohledat po netu firmware a udelej si to sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Bojím se dělat si to sám pokud se něco pokaká nechá mi to pak servis sežrat a zaplatím tisíce za nový FW, natolik je už znám.... :(

 

Momentálně bez Barrandova HD vydržím (od doby co vysílá sem na něj koukal jednou asi 3min) a ostatní programy v tom muxu jsou nezajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

dobrý odkaz, ale rozhodně se nehodlám v TV v záruce vrtat, jen jsem si chtěl ověřit jestli to už někdo ze zdejších zaznamenal . . . kontaktoval jsem servis a uvidíme, chtěli na mě telefon ale ještě se neozvali, asi čekají až jim přijde náhradní deska nebo se na mě vykakali. Zajímavé je, že už asi dva dny po sobě je vše v pořádku, před tím týden vpodstatě denně a ještě před tím to bylo s periodou dva tři dny. Jako příčina problému mě napadá snad studeňák + nějaká závislost na okolní teplotě nebo nějaký bug ve fw. těžko říct.

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...