Přejít na obsah

Problém Sony TV a HD, obrázky přiloženy


novcze

Doporučené příspěvky

Bojím se dělat si to sám pokud se něco pokaká nechá mi to pak servis sežrat a zaplatím tisíce za nový FW, natolik je už znám.... :(

 

Co to je za servis? Je to autorizovaný Sony servis? Pokuď se teda bude něco dít s tou mojí opravou, tak předpokládám výměnu u mě doma, stejně jediné co udělají je to že odšroubují zadní kryt a vymění jednu desku za druhou, protože stejně nemají jak tu závadu diagnostikovat, tak proč vozit TV někam a riskovat poškození panelu, navíc servis u zákazníka je třeba v UK běžný.

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

dobrý odkaz, ale rozhodně se nehodlám v TV v záruce vrtat, jen jsem si chtěl ověřit jestli to už někdo ze zdejších zaznamenal . . .

Ja mel na mysli aby jsi se tam na tu chybu zeptal, pohybuji se tam lide kteri se zabyvaji opravamy televizoru.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

novcze: kamarád měl s pruhy podobný problém (nejen u HD, u všech programů), vyměnili mu v záruce panel (obrazovku), byl vadný. Ale díky nastavení a výměně to muselo na cca 10 dní do značkového servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

dobrý odkaz, ale rozhodně se nehodlám v TV v záruce vrtat, jen jsem si chtěl ověřit jestli to už někdo ze zdejších zaznamenal . . .

Ja mel na mysli aby jsi se tam na tu chybu zeptal, pohybuji se tam lide kteri se zabyvaji opravamy televizoru.

 

a ja se zabyvam vyvojem/vyrobou elektroniky, od tv mam kompletni dokumentaci, nuff said

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co to je za servis?

 

Bohužel autorizovaný servis na který mě odkazovali všechny servisy v Praze - Elvia

 

ještě je jeden autorizovaný servis v Praze, který se má zabývat hlavně záručními opravami, tak to zkus tam. viz. http://www.sonyczech.cz/servis_centra.htm

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...