Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník dzioush

byla by to alespon slusnost . kdyz uz pulku toho uploadu delaji jenom potvrzovaci pakety TCP spojeni , neco neni v poradku

 

(pri 30 mbps jsou potvrzovaci pakety nekde na 750 kbps , muze te se podivat nahoru na graf ktery to znazornuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k navýšení dojde asi jenom u nového tarifu. U starého (Light) se zřejmě rychlost navyšovat nebude.

asi převáděli na 30M jenom původní 20M... dneska sem byl u týpka, co má původní Light a ani po restartu modemu se rychlosti nezměnily... :( by mě zajímalo, proč jim to taky nezrychlej, když všem s 20M to zrychlili automaticky... :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

Já mám 20M a zůstalo mi, ba dokonce mám teď DOWN jen kolem 15-16, což by mi ani nevadilo. Hlavně že UP drží na cca 1,55.

 

Jsem zvědavej, až mi přijde vyúčtování, kolik tam bude. Jestli mi navýší cenu o těch 50,- a rychlost mám kolem 16M, tak to se zase budou dít věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýhle rozdíly rychlostí může ovlivňovat i firewall nebo nastavení TCP/IP ve Windowsech. Řešit 800 kb z 20 Mb a 100kb z 1,5 Mb je nesmysl. CHtěl bych vidět připojení u jiných poskytovatelů. Tam by ses asi zbláznil (O2).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...