Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník spasen
Jenže i ti prohlaní telekomáci to prodávají s tím, že to je maximální teoretická rychlost a že závisí na stavu vedení... To že je rychlost dole kuli agregace a ne kuli vedení je už věc jiná, ale UPC se to snaží prodávat jako neagregované připojení s tím, že rychlost je po 98% období na nějaké minimální rychlosti nejmín - což není pravda, protože takhle to má jen pár vyvolených. Navíc u telekomu když je nějaký problém, tak se to snaží řešit, klidně i zavolají zpátky... u UPC? zákazník je to poslední co by řešili, natož jeho spokojenost. Prostě lež už od základů :-(

 

Nemohu souhlasit, mně to jede celkem stabilně na rychlostech, které si platím. Samozřejmě, že mám také řadu výtek k jednání UPC, v této oblasti ale ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms
Jenže i ti prohlaní telekomáci to prodávají s tím, že to je maximální teoretická rychlost a že závisí na stavu vedení... To že je rychlost dole kuli agregace a ne kuli vedení je už věc jiná, ale UPC se to snaží prodávat jako neagregované připojení s tím, že rychlost je po 98% období na nějaké minimální rychlosti nejmín - což není pravda, protože takhle to má jen pár vyvolených. Navíc u telekomu když je nějaký problém, tak se to snaží řešit, klidně i zavolají zpátky... u UPC? zákazník je to poslední co by řešili, natož jeho spokojenost. Prostě lež už od základů :-(

 

Tak naopak já s tímto souhlasím do puntíku! Opravdu je to tak... jak říkám, TesMedia, Karneval a teď UPC... za ty roky je toto nejhorší období, jaké u kabelového netu zažívám a to jsem na něj nikdy nedal dopustit... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

 

Nemohu souhlasit, mně to jede celkem stabilně na rychlostech, které si platím. Samozřejmě, že mám také řadu výtek k jednání UPC, v této oblasti ale ne.

 

Jsem říkal, že pár vyvolených existuje. Je třeba to číst pořádně, ale věř, že je vás menšina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník blackskull

No tak ať vám to tak zůstane u mě je poslední dva týdny rychlost

 

489943606.png

 

Samozřejmě mám o ověřeno i na stahování z FTP. Max. se dostanu na 3mbit. A to se vyplatí -Tarif 10M :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

to ze nas kterym to jede dobre , jak rikas "vyvolenych" je mensina bych rozhodne netvrdil .spis naopak , tech co si stezuje je mensina . uz jsem net od UPC zkousel u nekolika znamych ruzne bydlicich po UH a vsude to jelo tolik kolik ma a nikdo si nestezoval na vypadky . a to same i znamy co bydli nekde jinde , proste u UPC to jede tak jak ma , jen par lidi si stezuje a ty si to pak vylevaji tady na foru misto toho aby napsali slusny jasne popisujici mail na helpdesk kde by se jim urcite venovali (moje zkusenost s helpdeskem je takova ze do 2 - 3 dnu odpovedeli na vsechno , parkrat doslu ze predavaji na kompetentni oddeleni a to potom jsem cekal asi tyden ,ale nakonec jsem se dockal ) ja jsem s UPC zatim nadmiru spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...