Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

UPC je obecně známé tím, že noví pofiderní zákazníci mají více výhod a poloviční ceny oproti stálým, kteří x let platí všechny faktury a včas...

Prej "noví pofiderní zákazníci" ....- dej si přes hubu ty pofidérní starý zákazníku :-D LOL když je starý zákazník neschopný se do věci angažovat, nic nedostane, tenhle ten vztah k stávajícím zákazníkům mají všichni nadnárodní firmy v Česku bez rozdílu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
když je starý zákazník neschopný se do věci angažovat, nic nedostane, tenhle ten vztah k stávajícím zákazníkům mají všichni nadnárodní firmy v Česku bez rozdílu !

 

Starý zákazník se nemá co angažovat a prosit na kolenou o slevy, těch si mají tyto firmy vážit, ale to se UPC ještě nenaučila. A handrkovat se po telefonu o slevě tím způsobem, že budu vyhrožovat zrušením a odchodem mi přijde jako praktiky na trhu někde u jihovýchodních států.

 

Mimochodem určitě se najdou nadnárodní firmy, které se letitých zákazníků vážit dokážou, například nejmenovaný mob operátor začínající na V - jsem s nima od jejich počátku a každý rok přijdou s něčím čím se alespoň trochu odvděčí za věrnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý zákazník se nemá co angažovat a prosit na kolenou o slevy, těch si mají tyto firmy vážit, ale to se UPC ještě nenaučila. A handrkovat se po telefonu o slevě tím způsobem, že budu vyhrožovat zrušením a odchodem mi přijde jako praktiky na trhu někde u jihovýchodních států.

 

Mimochodem určitě se najdou nadnárodní firmy, které se letitých zákazníků vážit dokážou, například nejmenovaný mob operátor začínající na V - jsem s nima od jejich počátku a každý rok přijdou s něčím čím se alespoň trochu odvděčí za věrnost.

 

V úvaze máte chybu všichni. Pokud je klient spokojen, tak se stavějte klidně na hlavu. Většina klientů UPC asi bude spokojena, protože UPC na svém standardu (nabídce) nic nemění, protože firma je obrazem svých zákazníků. Vlastní téze si pište na toaletní papír, tam to patří, páč nevím co řešíte, každý si řešte své problémy individuálně. Ve finále svého jednání musíte být víceméně spokojení všichni. :-P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...