Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

já bych se podělil o zajimavý bug we Windows 7...resp. vyšší rychlost uploadu než je zdrávo pro tarif Light...

 

nestěžuju si, jen by mě zajímalo proč tomu tak je... že na Win7 mám 2x vyšší upload..

nějakej podobnej uploader sem měl na uloz.to, ale nezdálo se mi, že to ukazuje moc přesně... to nějak záhadně zrychlilo až nevim kam, ale bylo to asi 10x víc než těch 10 Mb/s, co mám mít... možná to s tim nemá souvislost, nevim...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se podělil o zajimavý bug we Windows 7...resp. vyšší rychlost uploadu než je zdrávo pro tarif Light...

 

nestěžuju si, jen by mě zajímalo proč tomu tak je... že na Win7 mám 2x vyšší upload..

nějakej podobnej uploader sem měl na uloz.to, ale nezdálo se mi, že to ukazuje moc přesně... to nějak záhadně zrychlilo až nevim kam, ale bylo to asi 10x víc než těch 10 Mb/s, co mám mít... možná to s tim nemá souvislost, nevim...

 

no mě na tom zaráží, že to bylo konstantni...resp., že místo nějakých 180kb/s to jelo stabilně 230-350kb/s..

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint
já bych se podělil o zajimavý bug we Windows 7...resp. vyšší rychlost uploadu než je zdrávo pro tarif Light...

 

nestěžuju si, jen by mě zajímalo proč tomu tak je... že na Win7 mám 2x vyšší upload..

nějakej podobnej uploader sem měl na uloz.to, ale nezdálo se mi, že to ukazuje moc přesně... to nějak záhadně zrychlilo až nevim kam, ale bylo to asi 10x víc než těch 10 Mb/s, co mám mít... možná to s tim nemá souvislost, nevim...

 

no mě na tom zaráží, že to bylo konstantni...resp., že místo nějakých 180kb/s to jelo stabilně 230-350kb/s..

 

na 230-350KB/s. neni nic stabilniho, to mas 120 kilo rozdil... :D:D:D sorry ale stabilne vypada jinak... :D npr. 340-350... :P

BTW: kdyz posilam neco z UPC nekomu na UPC, kolikrat to presahne 200KB/s.

A jeste k tomu garantovane... jasne ze z taiwanu nebudu tahat plnych 20Mbit, ale po cesku a evrope to celkem funguje... :D jeste kdyz si navic platim plny UPLOAD ze servru ze ktereho taham, npr. czshare...:) na takovejch tech komercnich webech a servrech clovek dosahne DOWN sotva 1 MB/s. kdyz vis odkad tahat, realna rychlost je tech cca 2,5MB/s. ... :D a to se vyplati :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

ten bug ve win 7 muzu potvrdit . jednou se mi to stalo a nestacil jsem se divit co se deje (ale vickrat se mi to nepodarilo ) . pocitac odesilal asi 12 mbps . problem byl ze router UPC to zahazoval . tzn pocitac mnel spomalit ,ale misto toho furt tlacil 12 mbps . bylo to pekne videt na routeru kde na LAN rozhrani teklo neco mezi 12 - 15 mbps (verim ze nebyt po wifi tak tece 100 mbps) a na stranu UPC odchazelo jenom 1,5 mbps . nevim kde byl problem ,ale diky TCP spojeni samozrejmne doslo vsechno tak jsem to neresil . jenom jsem si tim ucpal domaci wifi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...