Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

ještě by měl začít vysílání třetí kanál stanice Prima a to Prima Klub ale nad timto programem je stale :?: , již za pár týdnů vyprší jejich kompenzační licence , respektive roční lhůta která plyne od data vydání licence ... dokonce z TOHOTO článku je jasné ,že Prima KLUB má již registrovaná i UPC :lol:

 

pár článků ještě zde :

 

http://www.digizone.cz/clanky/prima-klu ... tiplexu-3/

a

http://prima-web.com/2008/06/18/prima-klub.html

 

Prima_klub-116835856753186.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne stve ze upc proste nikdy skoro nic nerekne..jen mlzi a pak trebaprida novy program..proste je to takove divne..nechapu takovy divny pristup

 

Máme konce Dubna a bliží se Květen slibené programy zatím nikde.Žadný test ani rezerva se nově neobjevila.Rezerva HD už žadné EPG nevysíla asi týden.Tak si myslím že zase nepřibide vůbec nic. :cry:

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne stve ze upc proste nikdy skoro nic nerekne..jen mlzi a pak trebaprida novy program..proste je to takove divne..nechapu takovy divny pristup

 

Máme konce Dubna a bliží se Květen slibené programy zatím nikde.Žadný test ani rezerva se nově neobjevila.Rezerva HD už žadné EPG nevysíla asi týden.Tak si myslím že zase nepřibide vůbec nic. :cry:

 

Dnes dáva NOVA film v HD,asi stále nebude v UPC NOVA HD.Škoda chtěl jsem se podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Tomus v tomhle jsem dost skeptický. Spíše se dočkáme dalších výpadků než něčeho nového (viz čtvrtek cca 40 minut a bežely jen některé programy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus v tomhle jsem dost skeptický. Spíše se dočkáme dalších výpadků než něčeho nového (viz čtvrtek cca 40 minut a bežely jen některé programy).

 

To připravovali nové programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...