Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Me by ani tak nevadilo, ze UPC kaslo na nove kanaly. ale stve me, ze kasle na kanaly v cestine. Proste jsem zvykly na to, ze kdyz se neco vysila v cestine, tak mam moznost to prijimat, at uz za poplatek nebo zadarmo, to ted nehraje roli. Ale jak je mozne, ze tu existuje v soucasne dobe uz poradne velka radka programu v cestine, ktere UPC neni schopno nabidnout. Kde to jsme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
Me by ani tak nevadilo, ze UPC kaslo na nove kanaly. ale stve me, ze kasle na kanaly v cestine. Proste jsem zvykly na to, ze kdyz se neco vysila v cestine, tak mam moznost to prijimat, at uz za poplatek nebo zadarmo, to ted nehraje roli. Ale jak je mozne, ze tu existuje v soucasne dobe uz poradne velka radka programu v cestine, ktere UPC neni schopno nabidnout. Kde to jsme?

 

Uplně souhlasím. Taky pro mě obyč.uživatele programy HD nejsou tak atraktivní jako kdyby nabídly další kvalitní CZ/SK kanaly. Jako Nostalgie TV, Public (nevím zda je tak dokonalý nebo ne nemohu posoudit), dale doufam že hned od začátku poběží na UPC digitalu i TV POHODA, atd.... No jsem zvědav co pro nás UPC připravilo, když Tomus slibil par nových TV (pár = 2) no uvidíme :o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
" to máme teda novinek , nevím na co s těch nově přidaných kanálů koukat dřív :lol::lol::lol: "

 

Neboj jedna novinka již byla představena"(TVB)" a tím to třeba neskončí :lol::lol::lol: Třeba opravdu "nebudeme vědět na co koukat dříve" :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" to máme teda novinek , nevím na co s těch nově přidaných kanálů koukat dřív :lol::lol::lol: "

 

Co dokože naštva ,že něco slibí a nové programy nefungují ani 15.5.09.Na konci měsíce se nebude divit když nic vysílat nebude. :x

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vy se tomu divíte, že je 15.5.2009 a nové programy nikde???? Vždyť u UPC je to běžné . Já jsem teda vůbec nepočítal, že něco přidají a nespletl jsem se jako už poněkolikáté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
A vy se tomu divíte, že je 15.5.2009 a nové programy nikde???? Vždyť u UPC je to běžné . Já jsem teda vůbec nepočítal, že něco přidají a nespletl jsem se jako už poněkolikáté.

 

Ne nedivíme se. Jen s toho máme srandu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Jenže srandu z nás má UPC. mám pocit, že je to spolek tlachalů a slibotechen. Dle vzoru slíbit můžeme vše, ale splnit nic. V satu a v analogu mají velký úbytek zákazníků, ale v kabelu se prsí, že přidali 40K účastníků. Tak co chcete.

Upraveno uživatelem yoky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...