Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník peku

Někde jsem tady četl, že mi co máme HD tv chtějí po UPC jen samé HD programy, jenom bych chtěl připomenout, že vždy budu preferovat NOVA HD, CT HD (od září), snad někdy PRIMA HD a jiné další české HD programy před nesmyslnou záplavou kanálů jako Meteo TV, Fashion TV, ZDFinfokanal a jiným brakem a další záplavou dokumentárních pořadů kde se posléze opakují stejné pořady , prosím ať máme 5 takových kanálů, ale kvalitních , prostě pokud jsem čech tak se dívám na českou tv a pokud visílá v HD chci se dívat v HD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde uvádím odpověď pana Maliny ohledně zařazení programu Travel channnel:

 

" ... zařazení Travel Channel do nabídky UPC Digital zvažujeme, a to během tohoto roku.

S přátelským pozdravem

František Malina"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Nojo to se zase UPC vbytáhne. Už nyní jsem na nervy jak mám zkloubit dohromady vysoce kvalitní braky jako Fashion, Meteo a pár dalších abych to vše sledoval a nic mi neuteklo. Jen mi trochu uráží jak si pan Malina myslí,že jsme dementi, kteří z té záplavy braku posadí na zadek a toužebně vzlikat až nám zase zařadí další program, který je bez valné hodnoty. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Travel channel považuju za kvalitní program. Mám rád dokumenty o cestování, a toto je ideální program pro mne (navíc je to anglická verze s českým dabingem a bez debilních maďarských reklam). Programy Fashion, Meteo, Noe, Bebe TV a Fun 1 považuju za zbytečné.

To co mi stále chybí, je program Supermax, který ukončil vysílání v roce 2004. Do dnešního dne není plnohodnotná náhrada (Jim Jam a Minimax je pro malý děti a Jetix je hodně slabý odvar s milióny repríz).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Nojo to se zase UPC vbytáhne. Už nyní jsem na nervy jak mám zkloubit dohromady vysoce kvalitní braky jako Fashion, Meteo a pár dalších abych to vše sledoval a nic mi neuteklo. Jen mi trochu uráží jak si pan Malina myslí,že jsme dementi, kteří z té záplavy braku posadí na zadek a toužebně vzlikat až nám zase zařadí další program, který je bez valné hodnoty. :evil:

No, já určitě nejsem proti zařazení nějakého kvalitního programu, ale je otázkou, co to je kvalitní program, když každý preferuje něco jiného. Big.Rob tady dlouho volal po Public Tv, někdo jiný se dožaduje Fishing and Hunting, Jack_6428 touží po už dávno mrtvém Supermaxu ... a já třeba žádný z těchto programů za moc kvalitní nepovažuji. Ale to je jedno, prostě každému se líbí něco jiného. Než byl zařazen Meteo TV, ptali se i tady někteří, kdy už bude konečně v nabídce a znám docela dost ženských, co jim Fashion TV padl do noty. Prostě každému se líbí něco jiného. Určitě bych uvítal třeba Travel a History, ale nefňukám, že si nevyberu ze stávající nabídky. Výběr je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

tak ted koukam na nove UPC informuje a opravdu tam zaznela informace ze v prubehu kvetna se planuje NG wild , NG music , History sd a travel , dale rikal ze az na podzim planuji rozsirit HD programy o History HD , CT1 HD a nova a nova sport HD

 

take tam rika ze v balicku PLUS za 1kc je i Sport 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Pro mne je kvalitní program, který přináší rozličné informace samozřejmě v patřičné kvalitě. Prostě zpravodajství, filmy, vzdělávací programy prostě průřez. Je to o obecné informovanosti. Ale těch je poskrovnu. . Informace se dají získat i jinak a když potřebuji něco specielního, tak se zaměřím na to co momentálně potřebuji ať již k životu nebo k práci. Ale k tomu nepotřebuji čučet celý den na úzce specializovaný program apropo, kde se ještě skoro vše opakuje. Například Fashion nechápu fakt jeho smysl. Ne že by moda nic neříkal, a vzhledem k tomu, že se pohybuji mezi klientelou a to jak domácí tak zahraniční a na úrovní těch kdo rozhodují, tak také musím dbát na to co a jak nosit, ale od toho mám poradce a různé školitele a k tomu nepotřebuji program, který je v této oblasti na nic a pochybuji, že by většina lidí zde se vůbec podle toho oblékala či řídila a to nemám na mysli jen finanční stránku věci. Proč myslíte, že si UPC ani neudělá průzkum co by její klienti vůbec požadovali. UPC jde jen o to nacpat do TV nejvíce toho co je nejlevnější a nás ždímat. Dovoluji si udělat takové strovnání s jinými kabelovkami. UPC se zatímn ani zdaleka nevyrovná ani tomu co jsem měl před 20ti lety v USA a to jsem si mohl skladbu programů edo určité míry vybírat. Za základ cca 35 programů jsem platil 17 USD a super nabídka cca 70 kanálů byla kolem 40 programů. (cena cca 46 USD) a to nehovořím o TV v Německu, Finsku, Belgii, Lucemburku, kde jsem měl možnost se s TV a i s kabelem seznámit byť to bylo někdy na kratší dobu. Tady nejde o to, že tomu se líbí to a tomu zas ono. Jde o programovou skladbu. Aproč místo třeba našich programů vHD se dávají programy, které jsou a to nejen zde velice slabé. Jenže kdyse se udělal průzkum tak by se to ukázalo a to právě UPC nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

ono UPC jako takovou nema moc cenu komentovat , ale i zde v CR jsou dobre kabelovky , treba zde http://tv.moravianet.cz/kabelova-televi ... ve_nabidky , jedna se o malou krovackou kabelovku pusobici zde na jizni morave v par mestech a kouknete na jejich nabidku , proste proti UPC uplne jine mysleni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...