Přejít na obsah

Prima Cool odstartovala


tomus

Jak se Vam libí Prima COOL ? (znamkujte jako ve skole)  

21 hlasů

  1. 1. Jak se Vam libí Prima COOL ? (znamkujte jako ve skole)

    • 1
      9
    • 2
      5
    • 3
      3
    • 4
      1
    • 5
      3

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Pokud se jedna jen o jeden mux, tak mu obnovovaci signal nepomuze,

budto to nejak blbe ladis, nebo bude problem se signalem = zkotrolovat kabely a konektory, eventualne zkusit prepnout na DVB-T zkusit jestli na tom kanalu neco nevysila co by ho mohlo rusit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

tomus mně to pomohlo, sice až na potřetí, ale pomohlo. Nevím proč , ale specielně u modulu se to bohužel vyskytuje na rozdíl od Handanů. Řešil jsem to u obou TV s modulem. :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bron-yr-aur

zajímavé, spustil jsem rychlé ladění (předtím jsem dával úplné ladění) a najednou tam všechny chybějící programy z muxu 7 mám :) takže díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak teda je fakt, ze jsem asi presne cilova skupina a zatim (jsou to sice pouze dva dny), ale Cool mi presne sedne programem do casu, kdy se koukam na telku. Takze spokojenost velka. Trochu mi vadi, ze dany mux je nejaky divny. Jak Prima Cool tak i TV Barrandov se obcas rozpadnou (sice lehce ale prece). Takze kdyby na tom Jůpísí zapracovala, tak bude naprosto nadsen. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
nevím jak vám,ale skladbou těch pořadů mě přijde podobný AXN

To ano. A protože mě kanály AXN vyhovují, tak jsem spokojený i s Cool, protože je doplňují o seriály, které na AXnkách nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
nevím jak vám,ale skladbou těch pořadů mě přijde podobný AXN

To ano. A protože mě kanály AXN vyhovují, tak jsem spokojený i s Cool, protože je doplňují o seriály, které na AXnkách nejsou.

Tak asi tak bych to rekl i ja. Ja jeste koukam posledni dobou dost na CTecka (vsechna) a na Eurosport - Nova kupodivu zadna moc nic :-)

Jen co me mrzi, je fakt, ze nenahraju na DVD rekorder Prima Cool. Musel sem vypojit analogovou kabelovku a na nahravani mam DVB-T. Ale jinak jsem happy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Big.rob

tak co jak jste spokojeni po 4 týdnech vysílání ??? za sebe říkám 1- , ALE POKUD ODVYSILAJI SLIBOVANE REALITY SHOW BIGBROTHER + SURVIVOR a podobné maji odemne opravdu tu 1*

 

vice info zde : http://www.parabola.cz/zpravicky/9528/p ... lity-show/

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...