Přejít na obsah

Prima Cool odstartovala


tomus

Jak se Vam libí Prima COOL ? (znamkujte jako ve skole)  

21 hlasů

  1. 1. Jak se Vam libí Prima COOL ? (znamkujte jako ve skole)

    • 1
      9
    • 2
      5
    • 3
      3
    • 4
      1
    • 5
      3

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak Prima Cool uz nam bezi, aprilovy zertik se nepotvrdil ....

zacatek nic moc, nejprve upoutavky na porady, pak hned reklamni blok a pote jiz prvni serial,

cekal jsem neco trochu vic.

 

Pridavam sem anketu, s hlasovanim jak se vam tato televize libi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

jj take jsem cekal alespon neaky pripitek na start nove tv , jinak hned me osobne zaujal serial Chuck a sitcom Zpatky do studija . Programova sklatba me docela oslovila takze jen tak dal a mnoho uspechu jim preju ... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

TOMUS mel bych zlepsovaci navrh , nemas moznost ted zpetne jako admin editovat nazev tohoto linku ?? , uz by sem vice padlo Prima CooL odstartovala :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bron-yr-aur

Měl bych takovej blbej dotaz... Nemůžu Primu Cool v nabídce programů vůbec najít. Mám televizi Sony s CA modulem, zkoušel jsem znovu spustit automatikcé digitální ladění a pak dokonce i obnovit tovární nastavení, ale akorát se mi zpřeházely programy :x Může mi někdo poradit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Já bych nechal hodnocení až na trochu pozdější dobu. Skladby programů je zatím dobrá, ale uvidíme co přinese čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bron-yr-aur

tomus: tak z těch programů, které jsou uvedeny v muxu 7, mi funguje jenom Nova Cinema (ale ta je, koukám, i v muxu 2), ostatní programy v nabídce vůbec nemám... O to Óčko apod. mi teda vůbec nejde, ale předtím jsem ho tam určitě měl (ale nevím, jestli to nebylo ještě na set-top boxu)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

bron zkus jednu věc. Spusť nejprve kompletní ladění zkontroluj kanály a pak ryvchlé ladění. Pokud nepomůže -už se mi to také stalo- požádej UPC o zaslání obnovovacího signálu. Je dobré zkomntrolovat nastavení TV zda máš nastaveny automatické aktualizace kanálů a softu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...