Přejít na obsah

Dostupnost DVR CV-6000


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník J.Š.

Nežádal jste prosím někdo v posledních dvou měsících o tento přístroj u UPC? Já jsem o něj žádal začátkem prosince a dodnes ho nemám. Po telefonickém dotazu mi bylo sděleno, že bude k dispozici až koncem února. Neznáte někdo příčinu nedostatku těchto přístrojů u UPC?

Upraveno uživatelem J.Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v soucasne dobe nejsou skladem. Pry budou po 20.unoru.

dostupné už jsou.jenom se opět potvrdilo,že levá ruka UPC neví,co dělá její pravá ruka.na jejich objednávkové lince 800 ...jsem kolem 12.2 pronesl dotaz,jestli ho už mají na skladě,že bych si ho objednal a bylo mě zděleno,že to není problém,že už ho mají a domluvili jsme si termín.asi o 3 dny později jsem volal na KC jenom kvůli připomenutí termínu,protože jsem ho zapoměl a bylo my zděleno,že je to nějaká mejlka,že tyto STB ještě nemají.když jsem operátorovy zdělil,že je to blbost ,tak si to šel někam zjistit a ejhle,už i na tam je měli.omluvil se mě a zjistil mě ten termín.očividně operátorům zapoměli říct,že je mají už na skladě

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit, ze DVRka uz dostupna jsou. Ted jsem volal na infolinku a normalne jsem jsem jej objednal. Pry jsou dostupna uz neco pres tyden. Ted akorat cekam na technika, ktery v mem pripade prijde v pondeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Pokud mate v planu si u UPC objednat STB DVR CV-6000, tak budete pry muset chvily pockat, udajne nyni nejsou na sklade a budou az po 5.11. 2009.

 

Což možná vysvětluje to, že se mi z UPC nikdo neozval na moje hlášení vadného disku v DVR s žádosti o výměnu...

 

No, ještě chvilku vyčkám a pak doma najdu nějaký disk :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...