Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Jenom ctu manual str.30:

 

Pokud není k dispozici žádný preferovaný poskytovatel služeb, zvolte možnost

Jiní operátoři.

Pokud vyberete možnost „Jiní operátoři“ nebo pokud vybraná země podporuje

pouze možnost „Jiní operátoři“, může vyhledání všech programů chvíli trvat.....

 

?

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mr.Katana

Bohužel mi to dovolí zvolit pouze a jenom "UPC Digital", pokud předtím zvolím kabel a nikoli anténu. Pokud zvolím anténu, tak už se mě to na nic neptá a ladí to samo. Zkoušel jsem ladit i manuálně pomocí údajů, co mi sdělil technik na podpoře UPC, ale ani tak to nic nenašlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mr.Katana

Ano, zvolím kabel a dokonce i zadám potřebné údaje (163500kHz, 5000kB/s a 64QAM) a nenajde to stále nic. V automatickém modu zadávám pouze frekvenci a ID sítě, ale také to nic nenaladí.

 

Pokud zvolím anténu, nalezne mi to volně šiřitelné programy po DVB-T, protože UPC šíří po kabelu i tento standard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník chrdinka

Dobrý den, mám LG47LE5300, pokud zadám zemi Slovinsko, naladí mi TV připojená na UPC 110 stanic, 6 jde i bez dekodéru Conax, ale česká diakritika je jen u teletextu. Pokud zvolím zemi Švédsko, to samé, ale česká diakrika je jen u EPG. Bohužel se nenaladí kanály 21-23, na kterých vysílá UPC DVB-T signál ( na 23. kanálu dokonce 3 HD programy - myslím, že to bude full HD, na rozdíl od DVB-C, kde je signál jen HD ready ). Při zadání zemí Česko, Slovensko, -- , a mnoho dalších , se kabelová DVB-C nenaladí vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mr.Katana

Skvěle, Slovnisko mám v TV taky a dokonce to i funguje. Jediný problém je domrvená diakritika, což mě upřímně docela štve.

 

Asi stejně budu muset UPC TV zrušit, bo to nepřináší nic dobrého a jsou s tím jenom problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník chrdinka

na stránkách UPC píší, že signál v DVB-C není full HD, jen HD ready ( asi 1366x768). Samozřejmě je možné, že i signál na 23. kanálu je jen v tomto rozlišení, ale víte to určitě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...