Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník petr21

Zjistil jsem, že mám problém buď s duálním kódováním nebo s druhým tunerem. Teď jsem dal duální kódování C1+C2 a funguje jak má, při nastavení na auto je problém. Tak ještě budu zkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek
V neděli jsem nahrával ze stejného muxu, tedy NOVU a ČT2 a po ukončení nahrávky ČT2 se u NOVY vyskytl problém s nahráváním tak, jak jsem psal výše. Zkusím ještě nahrávky z jiných muxů.

 

Pánové, zrovna se chystám Digicorder zakoupit a jsem trochu v šoku. Byl by to zásadní problém. Jak to funguje ostatním, zejména těm co koupili Digicorder u Licy?! Děkuji za vyjádření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlobte se, ale to jestli byl STB koupen u Licy nebo v Omku či jinde není relevantní. Výrobce je Technisat a ten dodává jeden model. Maximálně se může lišit předinstalovaná verze FW, která se dá přehrát nejaktuálnější stáhnutou od Technisatu ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radomir Drda

Také vím o takovém chování STB (ten byl tedy od fa lica) ale jak pise Standa je to opravdu jedno..

 

problémy jak popisuje petr21 stejně s tím že byl naprosto nesledovatelny HD kanály - škubalo se to pořád.

 

Muj nazor je ze je špatný jeden z tunerů.

 

Muj nazor na techisat je (mel jsem ho ted 14 dnu doma) obraz je skvělý až tedy na HD viz výše. Prace s nahrávkami taky super

 

Negativa:

- škubnutí při začátku nahrávání (někdy bylo třeba přepnout kanál)

- docházelo k tomu, že když nahrával jeden kanál a druhý se sleduje - z nahrávaného bylo jen černo

- nelogické je že když jdeš na nahrávaný kanál pustí se to od začátku - nepřepne se do aktuálního obrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek
Také vím o takovém chování STB (ten byl tedy od fa lica) ale jak pise Standa je to opravdu jedno..

 

problémy jak popisuje petr21 stejně s tím že byl naprosto nesledovatelny HD kanály - škubalo se to pořád.

 

Muj nazor je ze je špatný jeden z tunerů.

 

Muj nazor na techisat je (mel jsem ho ted 14 dnu doma) obraz je skvělý až tedy na HD viz výše. Prace s nahrávkami taky super

 

Negativa:

- škubnutí při začátku nahrávání (někdy bylo třeba přepnout kanál)

- docházelo k tomu, že když nahrával jeden kanál a druhý se sleduje - z nahrávaného bylo jen černo

- nelogické je že když jdeš na nahrávaný kanál pustí se to od začátku - nepřepne se do aktuálního obrazu

 

Pánové jsem velmi překvapen, tento přístroj je v terénu cca půl roku a dosud nikdo s těmito závadami nepřišel, na fóru k tomuto přístroji na stránkách Lici si nikdo nestěžoval. K těmto závadám by se měla vyjádřit Lica. Pokud by to byla pravda, velmi dobré hodnocení tohoto výrobku se úplně změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nelogické je že když jdeš na nahrávaný kanál pustí se to od začátku - nepřepne se do aktuálního obrazu

 

Nelogické je to pro Ty, kteří přístroj nepoužívají. Už jsem tu kdysi psal, že ten přístroj je designován pro užívání obyčejnejma lidma, mámkou, dětma. Proto když se něco nahrává, automaticky funguje režim nazvaný u UPC Handanu TimeShift. Přístroj prostě předpokládá, že si nahráváš pořad, který chceš sledovat a že Tě nezajímá, co dávaj právě teď hned na tom samém kanálu. Proč by Tě to taky mělo zajímat, když si to nahráváš. Nebo sleduješ nahrávaný pořad, pak si procvakáš pár jiných kanálů, když zrovna Ty potřebuješ a chceš a vrátíš se k tomu nahrávanému pořadu v okamžiku, kdy si přestal. Nepřemejšlíš, jestli si to už viděl nebo ne, nehledáš, ale začínáš tam, kde si skončil. TimeShift je prostě automatickej a má přednost přede vším ostatním. Taky jsem to zpočátku nechápal, ale když jsem pochopil, jak je přistroj navržen, přestal jsem odporovat a po půl roce používání, upřímně, je pro mne skoro nelogický postup, na jaký jsem byl zvyklý z Handanu a z jiných přístrojů, rekordérů. Naopak, tohle je normální.

Mimochodem, automatický TimeShift používám skoro každý den. Kupříkladu v neděli večer mi ušetřil ze tří hodin - 40 minut mého života, které jsem nemusel věnovat sledování reklam a upoutávek. Zpátky bych se už vracet fakt nechtěl.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Teď mám nastaveno duální kódování na C1+C2 a souběžné nahrávání dvou programů jak z jednoho muxu tak z jiných muxů funguje bez problémů. Mám nahraný poslední firmware z 20.5.2009, zkusím ještě nahrát předchozí firmware, třeba je problém v novém firmware. Teď to raději nechám a budu laborovat o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek

Pozor, Pozor !!!

Na webových stránkách f. LICA přestali dnes ráno nabízet Technisat Digicorder, úplně byl vymazán. Něco se děje, že by opatření UPC proti stahování digitálních nahrávek prostřednictvím tohoto přístroje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...