Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
Tak jsem se dozvěděl, že UPC dávalo úplatky na radnici, aby se zamezilo konkurenci v mojí lokalitě....

Tohle je zajímavé zjištění, nějaké zdroje by o tomto nebyly?

 

No konkurenční boj je tvrdý mezi Netboxem a UPC, věřím, že Netbox by rád ukrojil větší procento s připojením panelových domů, ale dle mě UPC mu v tomto brání zuby nehty.

 

Co takto založit nové vlákno na toto téma? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od pracovnika Netboxu se kterym jsem resil svoji lokalitu a tohle mi bylo receno. Doslo to az k soudu, kde bylo dano Netboxu zapravdu (nevim presne ceho se zaloba tykala) a radnice dostala po prstech. Jinak jde o lokalitu Brno-Kr.Pole.......to ze ty svine urednicky (vsude v CR) jsou uplatni, to vime vsichni a zvlast co vim o radnici v tehle mestcke casti, tak tomu verim......ale at to bylo jakkoliv, tak doufam, ze uz budu mit optiku a UPC dam ihned vypoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Isaspider

Musim reagovat na články pana Slamba.Mám pocit,že bud pro ně děláš a nebo ti demence zastínila rozum.Mimochodem,neberes si toho náhodou přespříliš??Měl by ses spíše věnovat adminování na Gameperku,které ti mezi náma taky nejde :cry:

Myslím,když tu píše padesát lidí,že mají s UPC problémy a ty jedinej ne,zavání to fakt zaujetostí proti odpůrcům UPC.Mimochodem nejde v této chvíli jen o net.Pokud vlastníš televizi od UPC,zaznamenal si jistě obrovské změny k horšímu.Nejsem samozdřejmě''odborník''jako ty,ale při čtení tvojich blábolů(sry.ale jinak se to nazvat nedá)se mi dělá vždycky na zvracení :roll:

Momentální dosti veliké problémy s UPC tu jsou,takže to neskoušej někomu vyvracet.Sám víš,že to není pravda.HOWGH :lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel K.

Tak jsme si nakonec na našem problémovém připojení vydupali návštěvu technika. Měli jsme jak výpadky modemu v řádu několika minut několikrát denně, tak i rychlost stahování z Torrentů max. 20 kBps. UPC tvrdilo, že proměřili linku a nic nezjistili, vše je podle norem. Vztekle jsme jim poslali log z modemu plný chyb, tak konečně poslali technika. Ten vyměnil zásuvku, vyřadil nějaký "splitter" a říkal, že to většinou bylo tím a že po navýšení rychlosti první dny běhal po bytech, jako divý a dělal právě tohle. Tak jsem hned, jak vypadl, zkusil pustit torrent a hle! Najednou to jede mezi 370 a 450 kBps. Na DSL.cz jsem si v pohodě naměřil rychlost, jak má být: 14 MBps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
Tak jsme si nakonec na našem problémovém připojení vydupali návštěvu technika. Měli jsme jak výpadky modemu v řádu několika minut několikrát denně, tak i rychlost stahování z Torrentů max. 20 kBps. UPC tvrdilo, že proměřili linku a nic nezjistili, vše je podle norem. Vztekle jsme jim poslali log z modemu plný chyb, tak konečně poslali technika. Ten vyměnil zásuvku, vyřadil nějaký "splitter" a říkal, že to většinou bylo tím a že po navýšení rychlosti první dny běhal po bytech, jako divý a dělal právě tohle. Tak jsem hned, jak vypadl, zkusil pustit torrent a hle! Najednou to jede mezi 370 a 450 kBps. Na DSL.cz jsem si v pohodě naměřil rychlost, jak má být: 14 MBps.

 

No nevím, ale spíš mám dojem, že UPC konečně zareagovalo a něco udělalo... Nebo je to jen vyjímka, ale zrovna můj problém jsem dnes nezaznamenal. Ale možná je to jen tím, že všichni jsou někde na čárách a tak nejsou linky přetížené a tak vše funguje, tak jak má ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Isaspider
Isaspider: tohle si res pres soukrome zpravy, tvuj prvni prispevek a hned flame :roll:

Jasně,můj první příspěvek.....ale....nemůžu bohužel přejít rádobyrady a taky myslím pane admine,že tématu se držím.Takže nevím,co tu řešíš...S UPC jsem ve styku každej den,takže bych měl vědět,jestli mi to jde ,či ne.A pokuď mi jeden člověk ze sta,vehementně tvrdí,že je to v pohodě,že jsme zřejmě hloupý,že asi neumíme nastavit router,změřit si odezvu,apodobné bláboly,tak to se na mě nezlob:-)

Znám plno lidí,co se věnujou všemu a přitom ničemu.To je přesně Slamb.A't se to někomu libí nebo ne.Mě je to šumafuk.Jsem dost starej,abych řešil něčí názory:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pan_Filuta

Zdravím, našel jsem který v javě simuluje bittorrent přenos na různých portech a zjišťuje za poskytovatel pro tento protokol uplatňuje rychlostní omezení. Dejte vědět jak jste dopadli...

 

Glasnost: Test if your ISP is manipulating BitTorrent traffic

http://broadband.mpi-sws.org/transparency/bttest-mlab.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...