Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník St@nley

Dnes, 3.6.2009, po několika měsících se zdá, že mi opět plně funguje net. S rychlostí jsem nikdy problém neměl, ale i ta je super! Že b yse UPC konečně pohlo kupředu?!

 

487798928.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes, 3.6.2009, po několika měsících se zdá, že mi opět plně funguje net. S rychlostí jsem nikdy problém neměl, ale i ta je super! Že b yse UPC konečně pohlo kupředu?!

 

487798928.png

konečně ses dočkal :) to mě sice asi porty neomezujou, ale za to upload mám pořád kdesi v (_._) :( snad i tady se to ještě letos zlepší...

speed.io.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

konečně ses dočkal :) to mě sice asi porty neomezujou, ale za to upload mám pořád kdesi v (_._) :( snad i tady se to ještě letos zlepší...

speed.io.png

 

Neměl jsem problémy pouze s COD5, ale i jiné, dneska, poprvé, po několika měsících se zdá vše OK. Jedině snad tu rychlost jsem měl téměř celou dobu OK.

Kdyby UPC ihned napsalo, že dělají změny, že je to dočasné, pak bych byl trpělivý, ale ty jejich odpovědi, že oni nic neomezujou a že vše je naprosto OK, to mě vytáčelo.

 

SLAMBe, držím palce, ať to máš taky brzo v cajku. Jen doufám, že už to takhle vydrží. Že to není jen přechodné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SLAMBe, držím palce, ať to máš taky brzo v cajku. Jen doufám, že už to takhle vydrží. Že to není jen přechodné.
ne že bych chtěl snad něco zakřiknout, ale asi začnu věřit na zázraky :shock: zatim je ale teprve jedna odpoledne, uvidíme, jak to pojede dál...

 

speed.io.png

489106153.png

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
SLAMBe, držím palce, ať to máš taky brzo v cajku. Jen doufám, že už to takhle vydrží. Že to není jen přechodné.
ne že bych chtěl snad něco zakřiknout, ale asi začnu věřit na zázraky :shock:

 

No a já musím říct, že moje nadšení včera poněkud ochladlo, když jsem zjistil, že problémy jsou stále. Zdá se, že je to o něco lepší, ale problém trvá. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim taky mi to nejede ale uz to neresim mam za to alternativu a to je rapidshare a bez blokovani p2p upc bych na nej nikdy nepresel a tech par stovek za rok to je pakatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sniff

St@nley, potvrzuji problémy s FTP... mě se totéž děje s ftp přístupem na station.cz.

Několik dní funguje, pak třeba zas 2 dny ne, pak najednou zase ano. V tutéž dobu mi to ftp přes jiné providery (Vodafone, wifi) ale jede - jen přes to podivný UPC ne. Na jiné servery ftp jede i v době, kdy na station.cz ne.

Podotýkám, že tím ftp nehoním nějaká kvanta pirátských dat, ale uploaduji stránky :-)

Na mou stížnost mi standardně jako vždy odpověděli, že všechno je v pořádku a oni za to nemohou :lol: Provozovatel station.cz ovšem v té době, kdy to nefunguje, vůbec ze strany upc nevidí v logu nějaké pokusy...

Od té doby, co mi z Karnevalu udělali UPC jsem s připojením velmi nespokojený, ty věčné problémy a jejich lži mě už unavují - jakmile se objeví nějaká přijatelná alternativa, mám v úmyslu je opustit s internetem, TV i telefonem - u nich si fakt nepřipadám jako zákazník, ale jako nevolník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
St@nley, potvrzuji problémy s FTP... mě se totéž děje s ftp přístupem na station.cz.

Několik dní funguje, pak třeba zas 2 dny ne, pak najednou zase ano. V tutéž dobu mi to ftp přes jiné providery (Vodafone, wifi) ale jede - jen přes to podivný UPC ne. ,.................

 

Sniffe, mluvíš mi z duše. Přestalo mi nedávno fungovat připojení na FTP na IC.cz. V práci mi to šlo bez problémů, ale doma ne. Přes GPRS to šlo také. Když jsem změnil přihlášení na FTP z "doména.doména.CZ" na "www.ic.cz", tak to opět začalo fungovat. Divné, ale vyřešilo mi to problém. FTP používám pro UPLOAD stránek. Ale jiná FTP fungují bez problému. Nefunguje mi pouze FTP IC.CZ

 

Včera jsem zjistil, že už přístup na IC.cz nefunguje ani tak, ani tak. Čili UPC opět něco podělalo... Když jim napíšu, tak stále dokola... "My nic, všechno je v pořádku....." Už mě s tím lezou na nervy. Pošlu jim všechno, popis kdy a co nefunguje, jaké servery nejdou, v jaké době nejdou, na jaké IP se připojuji. A od nich stále stejná písnička.

 

Kdyby řekli, "děláme změny, úpravy sítě, buďte trpěliví, omlouváme se..." Pak bych byl spokojen a počkal bych. Ale tenhle přístup mě opravdu vytáčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se na par ftp serveru pripojuji pres UPC a zatim bez problemu, i tvoje mi jede :

ftp ic.cz

Connected to ic.cz (88.86.103.242).

220 ProFTPD 1.3.0 Server (IC.cz ftp server) [88.86.103.242]

 

Jen me tak napada, nemas problemy z prekladem adres? Je videt ze se zkousi pripojit na IP nebo to jen visi?

Zkus si kdyztak nastavit jiny DNS server, napr. ns1.dkm.cz 62.24.64.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...