Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pan_Filuta

Jasný upc omezuje jen uplad, z mích zkušeností, mrkni se na podrobnosti tam jsou i dopady na různé porty a protokoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

hlavné mi jde o to že omezují DC++ a to do té míry že se občas ani nepřipojí k hubu . to tento test netestuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník St@nley

Tak jsem zjistil, že nejenže UPC omezuje P2P, online hraní, ale nyní už nejde ani FTP přístup na webhosting IC.CZ!

 

Pro rejpaly upřesňuji, že FTP na jiné servery funguje a při připojení přes jiného ISP to taky jde. Takže chyba je opět jen a jen na straně UPC! Už mě to fakt nebaví. :x Ať se jdou s takovouhle službou bodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
Jaka je adresa na ten jejich FTP server ?

At to muzu zkusit.

 

IP adresa FTP serveru webhostingu IC.CZ je 88.86.103.242.

Nejde se připojit na žádnou registraci. U konkurenčního hostingu WEBZDARMA.CZ to funguje OK. Zkus to a dej mi prosím vědět. Díky

 

EDIT: Ještě upřesňuji, že FTP hlásí že: ... vypršel časový limit žádosti..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od pracovnika Netboxu se kterym jsem resil svoji lokalitu a tohle mi bylo receno. Doslo to az k soudu, kde bylo dano Netboxu zapravdu (nevim presne ceho se zaloba tykala) a radnice dostala po prstech. Jinak jde o lokalitu Brno-Kr.Pole.......to ze ty svine urednicky (vsude v CR) jsou uplatni, to vime vsichni a zvlast co vim o radnici v tehle mestcke casti, tak tomu verim......ale at to bylo jakkoliv, tak doufam, ze uz budu mit optiku a UPC dam ihned vypoved.

 

Tohle mě docela zajímá, protože jsem ze stejné lokality. UPC mi funguje/nefunguje jako vetšině tady, tedy omezení připojení k P2P mezi 17 - 23 hodinou. Mám známý u Netboxu a vždycky se mi chce řvát zlostí, že téměř celý město pod Netboxem jede a Kénig ne a když se k tomu přidá to že Netbox NEOMEZUJE jakýkoliv připojejení kamkoliv a cena je slušná je to o to horší. V minulosti (ještě za Karnevalu) jsem se několikrát zajímal jestli Netbox plánuje výstavbu v naší lokalitě a teprve ted chapu ty vyhýbavé a čas neurčující odpovědi jejich zákaznické linky - možná, zatím ne, je to v plánu, do budoucna snad ano....... Takže pokud někdo víte něco víc prosím rozepište se a já velmi rád pokud bude možnost opustím tohoto providera - už z principu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel to stejne nebude v brzke dobe a hlavne se to Netboxu bude muset vyplatit......jejich priorita je samozrejme pripojit panelak nejlepe se 100 bytovym jednotkama, kde se najde hodne "ovecek", takze zalezi kde presne v Kr-Poli jsi....ja bych asi musel zlomit tady vsechny v baraku aby k nim presli a pak snad by se dalo o necem mluvit, protoze jsme cihlovej malej barak (6 bytu) a i tak.....no snad se toho nekdy dockam ze kopnu UPC kam patri..... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tjurny

Podarilo se mi trochu zvednout download pres Torrent tak ze pokazde puzivam jiny port. Volba v utorrent 1.8.2 Randomize port each start

Pri pouzivani stale stjneho portu jsem se pohyboval tak komem 3o KB/s prave ted sthuji 350 KB/s coz se mi pred tim nikdy nestalo.

Utorrent nastavi router pomoci UPnP, tak ze je to snadne, nemusi se forwardovat porty manualne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...