Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník AjSi
mířím tam, že pokud si koupíte linku za 50000 měsíčně, nebudou filtrovaný porty. Za 299 mám internet na serfování.
no tak za 50k si snad koupim port na nixu a zacnu v tom podnikat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
mno esli vono to nebude tim, že každej chce za málo peněz hodně dat 8)

mně celkem stačí 512 kbit, protože nezálohuju internet :lol: a esli se mně novej díl Simpsnů stahuje dvě minuty nebo hodinu mám na salámu :afro:

mířím tam, že pokud si koupíte linku za 50000 měsíčně, nebudou filtrovaný porty. Za 299 mám internet na serfování.

 

dildo, ten nick k tomu sedi :wink:

 

tady je cenik pripojeni do nixu: http://www.nix.cz/cz/price_list

 

takze se chlapce uklidni, vim ze vybudovat sit neco stoji, ale dnes se daji jiz pouzivat i jine technolgie a pokud mas zakladni kapital a ten mit musis, pokud chces davat pade mesicne za net (aspon podle tebe za garantovanou linku), tak muzes poskytovatele delat opravdu sam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam poslední týden problém, když si pustim ze svého PC server TrackmaniaForever tak se mohu připojit pouze já ale ostatní ne. je to divný pls nevíte někdo v čem by mohl být problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC jsou normalni podvodnici tohle je opravdu prasarna a staci jim nalakat milion zakazniku a je to, to same je tzv. vysilani v hd kvalite?pres stolety koax a potom ze settoboxu scartem???? to asi nebude v plne kvalite,mam 126"plazmu a je to chliv. upc jsou lhari a podvodnici.

dopis moderatorce sobotkove z navlastni oci co jsem prave poslal

 

 

 

Dobry den,

upc a o2 nabizi vysokorychlostni internet ale plokuje site p2p a tvrdi, ze se jedna o poruchy nebo jine vymluvy. Na internetu najdete tunu clanku o tom co maji za praktiky, myslim si, ze je to dost aktualni tema vim, ze se jedna o sdileni vetsinou nelagalnich dat ale to je jedine o co se muzou oprit a chudaci lidi co si od upc poridi internet s rychlosti 10mbs a maji takovou rychlost pouze na surfovani ale ne na stahovani. Je to z jejich strany dost sproste a je videt, ze stejne praktiky pouzivaji i v zahranici. Je jasne jak se na ne doslapne, ze jejich obhajobou je potlacovani sireni nelagalnich dat ale je to dost na hranici klamani zakaznika. Viz clanek: http://freez.security-portal.cz/index.php?article=60

 

Mejte se P.D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
...mam 126"plazmu ...

 

Těch 126" má být uhlopříčka? To máš hódně a hódně velkou štěnu.

Neboj pochopil jsem, že mluvíš o 126 cm a ne palcích. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

tak dneska po dlouhý době pustim DC, všechno běží jak má, tak si řikam, že to konečně spravili... najednou na hodinách skočí přesně 17:13, všechny hub bum a už se zase nejde připojit nikam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
.. tzv. vysilani v hd kvalite?pres stolety koax a potom ze settoboxu scartem???? to asi nebude v plne kvalite,mam 126"plazmu a je to chliv. upc jsou lhari a podvodnici...

 

Jestli pouštíš do plazmy HD signál scartem, tak se podívej k čemu slouží HDMI. Já s HD (kromě nekvalitního HBO) problém nemám... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. tzv. vysilani v hd kvalite?pres stolety koax a potom ze settoboxu scartem???? to asi nebude v plne kvalite,mam 126"plazmu a je to chliv. upc jsou lhari a podvodnici...

 

Jestli pouštíš do plazmy HD signál scartem, tak se podívej k čemu slouží HDMI. Já s HD (kromě nekvalitního HBO) problém nemám... :)

 

no nevim jak muze jit ze scartu fullhd kvalita?a settobox od upc ma jenom scart a kdyz jsem vymenil na dvd hdmi kabel za scart tak rozdil obrovsky.nepoznas kvalitu na male televizi na velke je to fakt jako avicka,mam s cim porovnavat, protoze znamy ma tu samou tv ale ma sat a obraz je stopro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...