Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

jak to bude stejný i po 1. dubnu, tak se s nima jisto jistě rozloučím .. Losan, ač dříve dost pokulhával, tak dnes má opravdu co nabídnout ... UPC se akorát přetahuje s O2 kdo bude mít rychlejší internet na měřiči, ale stále si asi neuvědomujou, že jejich vysoké výdělky závisí na počtu zákazníků, který pokud budou takhle pokračovat, bude ubývat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zek

Dobrý den.

 

Od minulého týdne opět dochází k omezování nebo rovnou znefunkčnění připojení k p2p sítím (podle ohlasů na různých fórech plošně). Je to váš cílový stav nebo toto omezení budete rušit?

Raději bych měl internet pomalý a funkční než to co nyní poskytujete vy.

 

 

-----------------------------------------

reagujeme na Váš mail ze dne 30.3.2009 ohledně služby ... UPC Internet, UPC telefon, UPC digitální televize.

 

 

Vaše připojení je v pořádku. Konektivita u p2p sítí může být ovlivněna mnoha faktory. V rámci naší sítě není nastaveno nic, co by omezovalo p2p sítě.

 

---------------------------------------------

 

Takze si asi od nich necham zavolat a vysvetlit proc mi to (a nejen me) prestalo chodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zek
Doporucuji pockat do dubna, na siti muzou stale probihat upravy a proto to nemusi uplne bezet jak ma.

 

S tim taky pocitam. Tohle zacalo asi ve ctvrtek, kdyz neco delali. Horsi je, ze kdyz se pusti treba torrent, zpomali se to a pomuze jen restart pocitace. Do te doby si to "pamatuje" vetsi provoz a pak nejde poradne nic. Ten torrent byl nedavno takhle omezenej taky. Jelo to max 50kB/s jako ted. Proste neco delaji, DC jeden den sel a ten druhy je konec. Jen me stve, ze to nepriznaj.

Taky je zajimavy, ze se mi modem (Webstrar) chova kazdy den jinak. Dneska mi sviti vsechny ledky, ale nekdy je ta signalizujici odesilani zhasla a ani neblikne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Všichni zákazníci, kteří u dřívějších nabídek setrvali, budou moci od 1. dubna 2009 využívat jejich zcela nové, podstatně vyšší rychlosti,“ řekl Novinkám mluvčí společnosti UPC František Malina.

yea, 1. dubna se stane zazrak a vsem to pojede tak jak ma, no to sem zvedavej...

zajimalo by me treba jesi upc prikoupilo nakou konektivitu u nixu, pac sem tam videl ze upc ma 2x 10Gbps a to jako nic moc na to kolik ma zakazniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zek
Všichni zákazníci, kteří u dřívějších nabídek setrvali, budou moci od 1. dubna 2009 využívat jejich zcela nové, podstatně vyšší rychlosti,“ řekl Novinkám mluvčí společnosti UPC František Malina.

yea, 1. dubna se stane zazrak a vsem to pojede tak jak ma, no to sem zvedavej...

zajimalo by me treba jesi upc prikoupilo nakou konektivitu u nixu, pac sem tam videl ze upc ma 2x 10Gbps a to jako nic moc na to kolik ma zakazniku

 

Rychlost je v poradku. A pokud budou dal omezovat rychlost ruznych p2p siti, urcite k zadnemu beznemu omezeni nedojde. Tezko totiz vsichni budou jen stahovat a stahovat. Bohuzel se asi opet snizi odezva, coz mi vadi ze vseho nejvic (online hry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Rychlost je v poradku. A pokud budou dal omezovat rychlost ruznych p2p siti, urcite k zadnemu beznemu omezeni nedojde. Tezko totiz vsichni budou jen stahovat a stahovat. Bohuzel se asi opet snizi odezva, coz mi vadi ze vseho nejvic (online hry)
no o tom jesi je rychlost v poradku nebo neporadku si povime az ve stredu, ale u me ted kazdopadne v poradku neni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...