Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Opravdu tragedie, vsechno v cervenym a neustale zahlcenej router. Jakykoliv prenos dat zatim vzdavam, pokud se to (a v to jedine doufam) nezlepsi po 1.4. tak konec - smitec a po mnoha letech se s Jupindou rozloucim. Asi jim nedochazi, ze ne kazdej vyuziva p2p site jenom kvuli trackerum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sem se dozvedel tak do konce brezna vim ze by mela byt v poradku komplet ostrava,praha nejak podobne,zbytek se dozvim pristi tyden a jelikoz se staram o sit jakoz to takovou tak vim ze fyzicky (optika-zesilovace-domovni zes. tapy a kabely od c4 po mk111)je vse v poradku uz sou problemy jen s konektivitou na cmts proster udelali bumm s 10m najednou to vzalo moc lidi a vzhledem k tomu ze upc nedela agregaci jako 02,tak to kleklo mezi nami mam doma 20mb a taky mi to hapruje ale skutecne porty blokovany nejsou a maximalne neni povolene proxy na 3128 ale tu vam na pozadani pusti. S pozdravem Takvek

 

To jako znamená že v ostatních městech to do konce března nestihnou navýšit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove a damy zadne bnlokovani portu se nekona jde jen o to ze pri navyseni celoplosneho pokryti internetu na 10m a vis to nedala konektivita a cmts vim o cem mluvim delam technika upc

 

kecy. by me tedy zajimalo, proc ssl jede v pohode?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník M.I.R.

Tak potvrzuji filtrování portů/paketů? Teplice, Už pár dní torrenty v červenym... Co se rychlosti týče, tak bych měl mít 25/1,5 Mbit a jede mi to max 1,2 MB/s... spíš míň... přemejšlim o oboustrannym 12 Mbit od místního poskytovatele za s tejný prachy jako teď paltim tarif Classic, tedy 1200 Kč... dvanáct stovek jsou nekřesťanský peníze za to, co s tim vymejšlel idioti zsraný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Tak potvrzuji filtrování portů/paketů? Teplice, Už pár dní torrenty v červenym... Co se rychlosti týče, tak bych měl mít 25/1,5 Mbit a jede mi to max 1,2 MB/s... spíš míň... přemejšlim o oboustrannym 12 Mbit od místního poskytovatele za s tejný prachy jako teď paltim tarif Classic, tedy 1200 Kč... dvanáct stovek jsou nekřesťanský peníze za to, co s tim vymejšlel idioti zsraný...
urcite myslis losan, ty sem zkousel kontaktovat protoze ta nabidka je bezkonkurencni oproti upc, ale maj strasne maly pokryti kabelem v teplicich, spis nemaj ho skoro nikde, treba jejich optika ma jenom 2 ulice na novy vsi kudy vede paterni spoj... jakou mas v tp lokalitu? na sanove 2 nemaj kabelovy pokryti, co rikal kamos tak ani v trnovanech nemaj pokryti...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník M.I.R.
Tak potvrzuji filtrování portů/paketů? Teplice, Už pár dní torrenty v červenym... Co se rychlosti týče, tak bych měl mít 25/1,5 Mbit a jede mi to max 1,2 MB/s... spíš míň... přemejšlim o oboustrannym 12 Mbit od místního poskytovatele za s tejný prachy jako teď paltim tarif Classic, tedy 1200 Kč... dvanáct stovek jsou nekřesťanský peníze za to, co s tim vymejšlel idioti zsraný...
urcite myslis losan, ty sem zkousel kontaktovat protoze ta nabidka je bezkonkurencni oproti upc, ale maj strasne maly pokryti kabelem v teplicich, spis nemaj ho skoro nikde, treba jejich optika ma jenom 2 ulice na novy vsi kudy vede paterni spoj... jakou mas v tp lokalitu? na sanove 2 nemaj kabelovy pokryti, co rikal kamos tak ani v trnovanech nemaj pokryti...

 

Bydlim kousek od Kauflandu, tam jak jsou ty vilky... Mluvil jsem s jejich obchodním něco.. veselá historka btw pro toho, kdo zná mě a jeho :D

Každopádně z toho, co standardně nabízej mi nic moc nevyhovovalo, ale právě za nějakejch 1200 Kč bych měl jak sem psal s tim, že bych měl vlastní vysílač, kde bych ale musel zapaltit instalaci, nepamatuju si teď přesnou cenu, ale bylo to asi něco kolem osmi tisíc... yep.. je to raketa, ale co sem teď slýchal, tak Losan už dávno neni tak hroznej, jak to bejvalo v dobách 128 kb neomezený a 256 kb připojení s FUP na Nový Vsi :) ta mikrovlnka padala prej i když byla mlha :D Už na tom asi zapracovali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Tak potvrzuji filtrování portů/paketů? Teplice, Už pár dní torrenty v červenym... Co se rychlosti týče, tak bych měl mít 25/1,5 Mbit a jede mi to max 1,2 MB/s... spíš míň... přemejšlim o oboustrannym 12 Mbit od místního poskytovatele za s tejný prachy jako teď paltim tarif Classic, tedy 1200 Kč... dvanáct stovek jsou nekřesťanský peníze za to, co s tim vymejšlel idioti zsraný...
urcite myslis losan, ty sem zkousel kontaktovat protoze ta nabidka je bezkonkurencni oproti upc, ale maj strasne maly pokryti kabelem v teplicich, spis nemaj ho skoro nikde, treba jejich optika ma jenom 2 ulice na novy vsi kudy vede paterni spoj... jakou mas v tp lokalitu? na sanove 2 nemaj kabelovy pokryti, co rikal kamos tak ani v trnovanech nemaj pokryti...

 

Bydlim kousek od Kauflandu, tam jak jsou ty vilky... Mluvil jsem s jejich obchodním něco.. veselá historka btw pro toho, kdo zná mě a jeho :D

Každopádně z toho, co standardně nabízej mi nic moc nevyhovovalo, ale právě za nějakejch 1200 Kč bych měl jak sem psal s tim, že bych měl vlastní vysílač, kde bych ale musel zapaltit instalaci, nepamatuju si teď přesnou cenu, ale bylo to asi něco kolem osmi tisíc... yep.. je to raketa, ale co sem teď slýchal, tak Losan už dávno neni tak hroznej, jak to bejvalo v dobách 128 kb neomezený a 256 kb připojení s FUP na Nový Vsi :) ta mikrovlnka padala prej i když byla mlha :D Už na tom asi zapracovali..

wait, ty by sis nechal od nich udelat wifinu? nebo o cem mluvis? jako i kdyby nainstalovali vysilac nasa s dosahem na mesic, tak bych do toho nesel. navic davat takovy prachy za instalaci. jako jesi se ti nelibi ten jejich kabel 12/12 za 5kil, nevim nevim, co ti na tom nevyhovovalo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník M.I.R.
wait, ty by sis nechal od nich udelat wifinu? nebo o cem mluvis? jako i kdyby nainstalovali vysilac nasa s dosahem na mesic, tak bych do toho nesel. navic davat takovy prachy za instalaci. jako jesi se ti nelibi ten jejich kabel 12/12 za 5kil, nevim nevim, co ti na tom nevyhovovalo?

 

maj v nabídce 6 Mbit obousměrně za 699 Kč a tim to končí.. nic rychlejšího tady neni.. pak jen pro paneláky... já nebydlim v paneláku... nejsem v místě, kde by měli kabel... ke mně by museli nastavit anténu... ale pochopil jsem to tak, že se nejedná o wifi... že jde o něco jiného.. jedna anténa někde u nich, jedna u mě... a kabelem svedený do routeru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wait, ty by sis nechal od nich udelat wifinu? nebo o cem mluvis? jako i kdyby nainstalovali vysilac nasa s dosahem na mesic, tak bych do toho nesel. navic davat takovy prachy za instalaci. jako jesi se ti nelibi ten jejich kabel 12/12 za 5kil, nevim nevim, co ti na tom nevyhovovalo?

 

maj v nabídce 6 Mbit obousměrně za 699 Kč a tim to končí.. nic rychlejšího tady neni.. pak jen pro paneláky... já nebydlim v paneláku... nejsem v místě, kde by měli kabel... ke mně by museli nastavit anténu... ale pochopil jsem to tak, že se nejedná o wifi... že jde o něco jiného.. jedna anténa někde u nich, jedna u mě... a kabelem svedený do routeru...

tak to urcite neni wifi :lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardubice Dukla(ex. Karneval) - taky hruza maloktery tracker se mi chytne a nevim proc tech paar(1 - 2 z 20ti) bezi kdyz na 80% se mTorrent nedoboucha, zbytek me odmitne(ale to driv taky)? Jinak klasika Rychlost.cz a tak viicemeene dobryy- tedy co se tyykaa rychlosti s pingem to je biida, ale provoz v praxi katastrofa, ani na Karnevalu se nedalo moc hrat fps, ted to nejde ani zkouset(by mi z toho ruplo...). A kdyz sem ted neco stahoval ze Slunecnice a Stahuj tak jednou 600kB pak zas 30kB. Proste kolisaanii ve vsech parametrech. Maj na to uz jen 2 dny chlapci z UPC ... Mysliite ze to bude behat?! :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...