Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

michal.h

 

Samozřejmě že jsem 9 let neměla rychlost 2048, ta byla poslední dva roky, předtím byla rychlost pár let 1024. Špatně jsem to napsala, příště si to po sobě radši 3x přečtu, aby to pochopili všichni ;-) Pointa v oné poslední větě kterou jsem napsala, nebyla ona rychlost 2048, ale to, že jsem za devět let používání internetu od Karnevalu neměla žádný problém (ať už byla rychlost jakákoliv - radši mít neomezených 2048 jako dřív, než mít omezených 10000kbps - a to upřímně) :o) A to ani v torrentech, prostě v ničem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michal.h

Karolina A. P.

 

Váš příspěvek jsem samozřejmě pochopil ;) , jen jsem to zmiňoval spíše ve vztahu se vzrůstající rychlostí a vzrůstajícím přenosem dat.

 

Osobně spíše zastávám názor, že radši připojení, které bude kolísat v rozmezí 5000 - 10000, než cca 2000. Také ale nesouhlasím s omezováním některých protokolů, naštěstí mám rychlost docela stabilní (na EASY tento týden cca 9 - 14000).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, jenže když mám spušťěný torrent a web zároveň, tak mi je momentální 5000 (mají zvýšit až na 10000) rychlost zbytečná, protože mi torrent stahuje tak 30kB/s a web maximálně 10kB/s, takže je to hodně zoufalé. Pokud používám jedno či druhé, jakžtakž to jde, ale současně ne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sid:

 

Jak jsem napsala v prvním příspěvku, už jsem vyzkoušela různé patche které jsem na netu našla, ani nejnovější net limit fix v3.6 s tím nic neprovedl. Není chyba v mém počítači ani v systému, přes jiného providera to v základním nastavení vše funguje bez problémů. Mám ještě Ufona a tam jde vše jak má. Torrenty jedou naplno, můžu při tom surfovat, ale maximální rychlost je bohužel nižší než u UPC, takže ho na torrenty nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove a damy zadne bnlokovani portu se nekona jde jen o to ze pri navyseni celoplosneho pokryti internetu na 10m a vis to nedala konektivita a cmts vim o cem mluvim delam technika upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove a damy zadne bnlokovani portu se nekona jde jen o to ze pri navyseni celoplosneho pokryti internetu na 10m a vis to nedala konektivita a cmts vim o cem mluvim delam technika upc

 

a muzete nam k tomu teda rici nejake podrobnosti?

predem dekuji urcite za vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
panove a damy zadne bnlokovani portu se nekona jde jen o to ze pri navyseni celoplosneho pokryti internetu na 10m a vis to nedala konektivita a cmts vim o cem mluvim delam technika upc
no ze vam to nedala sit, to se tak nak vseobecne tusilo. a ze ste ji kapanek pomohli to se taky vi. nakej realnej odhad kdy se to zmeni k lepsimu?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sem se dozvedel tak do konce brezna vim ze by mela byt v poradku komplet ostrava,praha nejak podobne,zbytek se dozvim pristi tyden a jelikoz se staram o sit jakoz to takovou tak vim ze fyzicky (optika-zesilovace-domovni zes. tapy a kabely od c4 po mk111)je vse v poradku uz sou problemy jen s konektivitou na cmts proster udelali bumm s 10m najednou to vzalo moc lidi a vzhledem k tomu ze upc nedela agregaci jako 02,tak to kleklo mezi nami mam doma 20mb a taky mi to hapruje ale skutecne porty blokovany nejsou a maximalne neni povolene proxy na 3128 ale tu vam na pozadani pusti. S pozdravem Takvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...