Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Sice to vůbec do tohoto vlákna nepatří, ale já to smazat či přesunou neumím.

Podle návodu ftp://ftp.upc.cz/pub/Manualy/Digital_manual_HD.pdf je jasně vidět, že STB "HANDAN CV-7000 HD", který jako jediný STB od UPC umí číst HD signál, má HDMI aby ho také uměl zobrazit na obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel K.

Pokusil jsem se na toto téma sepsat článek UPC: Čím dál horší Internet pro svůj blog, který dále propaguji. Kupodivu reakce většiny čtenářů jsou zatím veskrze pozitivní - tj. UPC jim prý nedělá problémy. Pokud máte čas, zapojte se do diskutze pod článkem. Až bude k dispozici více názorů, zkusil bych s tím kontaktovat přímo pana tiskového mluvčího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca od 1.4.2009, co UPC s velkou slávou navýšilo rychlosti mám také problém. Nejde mi ani o P2P, ani o torrenty, ale když si nemůžu zahrát online hru, tak to už je na pováženou!

 

Momentálně jsou problémy s Call of Duty World at War, kdy se PC nemůže spojit s online službou pro ověření profilu hráče.

 

Ale UPC je jak kolovrátek....:

 

Cituji:

"...Ze strany naší společnosti rozhodně k žádné blokaci nedochází. Doporučuji Vám, prověřit si spojení se serverem na který se připojujete (například příkazem ping)....."

 

.....Naše společnost skutečně neblokuje žádné porty ani hry. Z Vašeho mailu nepřímo vyplývá, že do 16:00 lze využívat internetu včetně online her.

Pokud se lze s daným serverem v době, kdy nefunguje hraní, spojit, není chyba na naší síti. ...

[/b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

quote="mipo"]

I kdyz to oficilane z UPC nikdo nerekne, tak se prenosy u P2P siti s nejvetsi pravdepodobnosti ve spicce omezuji,

a ja se jim ani nedivim, diky torrentum a podobnym P2P sitim datovy provoz tak narostl, ze provozovatelum zacal pridelavat nemale vrasky,

tim ze byly zruseny datove limity zacalo dochazet k neumernym datovym prenosum a sit to ve spiscce proste nemusi zvladat,

myslim ze lepsi je omezit stahovani povetsinou nelegalniho obsahu z P2P siti pred dalsimy potrebnejsimy sluzbamy.

 

Myslím si totéž a docela to chápu. Mrzí mě ale skutečnost, že to UPC zatlouká a snaží se dělat ze zákazníků trotly. To by si solidní firma nedovolila, ergo kladívko: UPC může být cokoliv, jen ne solidní firma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusil jsem se na toto téma sepsat článek UPC: Čím dál horší Internet pro svůj blog, který dále propaguji. Kupodivu reakce většiny čtenářů jsou zatím veskrze pozitivní - tj. UPC jim prý nedělá problémy. Pokud máte čas, zapojte se do diskutze pod článkem. Až bude k dispozici více názorů, zkusil bych s tím kontaktovat přímo pana tiskového mluvčího.

jen tak sem to prolít a nijak moc to radši komentovat nebudu, páč tu chybí cenzura některejch slov a přímo tam se mi psát taky nechce...

to je strašně fajn, že lidi chtěj solidní přístup od firmy, ale když oni sami napíšou takovýhle nesmyslný camcy a sváděj už i neschopnost googlu s jeho youtube videama na upc, tak kde to sme (pokud teda bylo naráženo na tohle)...

infolinka na dvě věci - volal sem tam párkrát a po proklikání sem byl snad nejdýl pátej v pořadí a nečekal sem dýl jak 5 minut... kdybych tam volal jednou, tak mlčim, ale tenhle rok zatim minimálně 3x nebo 4x a pokaždý bez problému, jak v pracovní den, tak o víkendu...

výpadky modemu - dneska chvíli po půlnoci sem měl popisovanej krátkodobej výpadek... asi první takovej po roce jestli ne první vůbec, ne že by se mi měnila ip adresa... v poslední fázi zrychlování dva větší výpadky, jinak nic za celou dobu... když někdo jenom sedí a čumí místo toho, aby někomu dal vědět, tak se neni čemu divit, že problémy neustávají...

p2p mi jede fpoho kdykoliv potřebuju, ale nedrtim to 24 hodin denně... prostě článek na dvě věci... jedinej problém, kterej mě teď trápí, je přetížení lokality, který by mělo bejt vyřešený do dvou tejdnů... projevuje se to jenom mírným kolísáním rychlosti v obou směrech, tak snad to chlapi zvládnou...

Myslím si totéž a docela to chápu. Mrzí mě ale skutečnost, že to UPC zatlouká a snaží se dělat ze zákazníků trotly. To by si solidní firma nedovolila, ergo kladívko: UPC může být cokoliv, jen ne solidní firma.

proč teda mně, i když v jiný lokalitě, ty torrenty jedou, kdykoliv chci? a sami mi v upc řekli, že lokalita je přetížená... já bych to viděl tak, že tady má dost lidí router, ve kterým nemají nastavený zabezpečení, jak by měli mít... a pokud vám to nejede, proč si nenecháte zavolat technika (na hodinu, ve kterou vám to nejde, pokud je to někdy pozdě odpoledne) a ten to vyzkouší na svým notebooku?

Cca od 1.4.2009, co UPC s velkou slávou navýšilo rychlosti mám také problém. Nejde mi ani o P2P, ani o torrenty, ale když si nemůžu zahrát online hru, tak to už je na pováženou!

Momentálně jsou problémy s Call of Duty World at War, kdy se PC nemůže spojit s online službou pro ověření profilu hráče.

Ale UPC je jak kolovrátek....

fantazii mám hodně velkou, ale zrovna omezování her je i na tu moji moc... když se pc nemůže spojit s online službou pro ověření profilu hráče, pak to bude taky chyba v routeru a jeho zabezpečení, klasika... pokud to začlo až teď, může to bejt kvůli vysokýmu pingu, což je ale potřeba ověřit a ne jim hned spamovat na email, že ti blokujou hru...

 

jak to tady čtu, všichni fňukají a nadávají, ale zajímalo by mě, kolik ze zde přítomných se snaží takovýhle situace řešit... mně se zdá, že se sem přijdou vybrečet, zanadávat si, jak upc stojí za ho*** a tim to hasne... :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca od 1.4.2009, co UPC s velkou slávou navýšilo rychlosti mám také problém. Nejde mi ani o P2P, ani o torrenty, ale když si nemůžu zahrát online hru, tak to už je na pováženou!

Momentálně jsou problémy s Call of Duty World at War, kdy se PC nemůže spojit s online službou pro ověření profilu hráče.

Ale UPC je jak kolovrátek....

fantazii mám hodně velkou, ale zrovna omezování her je i na tu moji moc... když se pc nemůže spojit s online službou pro ověření profilu hráče, pak to bude taky chyba v routeru a jeho zabezpečení, klasika... pokud to začlo až teď, může to bejt kvůli vysokýmu pingu, což je ale potřeba ověřit a ne jim hned spamovat na email, že ti blokujou hru...

 

jak to tady čtu, všichni fňukají a nadávají, ale zajímalo by mě, kolik ze zde přítomných se snaží takovýhle situace řešit... mně se zdá, že se sem přijdou vybrečet, zanadávat si, jak upc stojí za ho*** a tim to hasne... :roll:

 

To jsou hezký řeči....

MOžná jsi špatně četl... Já nesedím a nefňukám, píšu jim, volám jm, ale jediné, co mi řeknou je, že oni nic neomezujou, neblokujou.

Přesně od té doby, co začali navyšovat rychlosti, tak se nelze v době od cca 16:00 do 23:00 připojit do různých online her! Nejsem lama, abych hned brečel, že oni to a oni ono. Zkoušel jsem i jiného ISP a všechno funguje. Tedy je jasné, že chyba je u UPC. Vysoký PING? A kde by se tak asi najednou vysokej PING vzal? Jediný, kdo dělal změny je UPC. Nechceš mi asi tak poradit, co víc dělat, než jim "spamovat na email" jak ty říkáš?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě bych dodal, že nejsem lama a nejsem tak naivní, abych si myslel, že blokujou hry.. to samozřejmě ne, ale určité porty pravděpodobně ano! Většina lidí tady má problém s P2P a torrentama, já mám problém s online hrami. Ale na tom snad nesejde. Jde o přístup UPC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...