Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

No už je to asi čtrnáct dní co jsem po objednávce po telefonu dostal nadělen internet 10M a vlastně celý ten balíček k tomu. Byl jsem zákazník Karnevalu. Technik přišel přesně a ještě před jeho příchodem běhal internet o trochu víc než 10M. A tak to zatím je pořád a doufám že i bude. Za těch čtrnáct dnů asi dvakrát opravdu krátkodobé snížení rychlosti cca o 30-40 %. Na cca hodinu. Lokalita Most.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Žádal jsem o změnu na 20M a volali mi, že to půjde až po lednu :(

Probráno bylo několikrát, po velkém ohlášení nových tarifů se strhla velká poptávka, začal v tom být chaos, proto raději ujednotili to, že nové tarify 20M až k 1.1.2009.

 

Dle mě, když si člověk zavolá, že chce 10M a bude hodně smlouvat, je schopen ho i dostat. (10M dle mě síť zvládne, když zvládá vyšší rychlosti)

 

A jak bylo psáno, pod výhrůžkou odchodu, se dá dovolat 50% slevy na 1rok Vámi odebíraného tarifu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10mbps není schopna dát síť v rozumnou dbu ani omylem. Já dosahuju 10mbps jedině ráno kolem 8. hodiny. Jinak 500 kbps - 2,5 Mbps.

Pánové, není o co stát. I když dostanete 10 Mbps, stejně to víc nepojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kecinzer

No nevím, ale mě jede net konstantně celý den 730 kB/s(upozorňuji kB neb kb).

Poznám to dle stahování na torrentech. Mám UPC Light, takže mně jede internet přesně tak, jak ho mám objednán. Stejně tak i upload - 108 kB/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajda
No nevím, ale mě jede net konstantně celý den 730 kB/s(upozorňuji kB neb kb).

Poznám to dle stahování na torrentech. Mám UPC Light, takže mně jede internet přesně tak, jak ho mám objednán. Stejně tak i upload - 108 kB/s.

 

Tak to buď rád, já bych byl dneska vděčný i za původní rychlost od Karnevalu - 2M. Dneska je snad rychlejší i spojení od mobilních operátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dr_BIlo

Sakryš, škoda že to tady čtu až teď. Zákazník Karnevalu (teď tedy UPC) jsem už asi 5 let, tak snad mi nějakou slevu dají, zejtra nebo pozejtří si zavolam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě, když si člověk zavolá, že chce 10M a bude hodně smlouvat, je schopen ho i dostat.

No, já jsem smlouvat ani nemusel a dostal jsem ho hned (doposud jsem měl Easy (4Mbit za 570). Drobný problém je v tom, že mi rychlost klesla z těch 4Mbit na necelé 3Mbit (místo nárůstu na 10Mbit), přičemž na supportu tvrdí, že už mám 10M a rychlost můžu reklamovat. Kdyby mi ta rychlost neklesla, tak bych se s tím i vyrovnal, protože 10M je za 490,- :-)).

MojeUPC říká, že mám momentálně 2 tarify - starter + easy. Po změně měl přijít potvrzující mil, došlo kulový. Chci upravit trvalý příkaz, ale nemůžu, protože nevím, co vlastně mám. Takový bordel aby pohledal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...