Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Podobně jsem dopadl, jak psal kolega výše. Hned ve stejný den co vyšel článek na LUPĚ o nových tarifech jsem si zavolal do UPC a dohodl jsem se na 50% placení UPC Light po dobu jednoho roku takže vyšší tarif a nižší cena to jsem samozřejmě vzal (nemyslím si, že budou klienty rychle migrovat hned po novém roce, oni si nějakou výmluvu najdou) + nechal jsem si za 100 kč/měsíc přidat Upload Booster, i když mi před cca 2 měsíci oznámili, že na síti bývalého Karnevalu Booster neudělají kvůli "špatné síti".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Musím se přídat, "špatné síti", o tom težce pochybuji, respektive to naprosto vyvracím. Holt, za Karnevalu se myšlení vedení spíše slučovalo s tím, aby poskytli opravdu přesně definované přenosové parametry zanesené ve smlouvě, případně i nějaký bonus na víc. Z toho je logické, že Booster by za Karnevalu ani neprošel, protože by s ním kapacita ku počet AH prostě nevyšela a tohle je vcelku stále věčný problém i dnes. Stejně jak dodržování počtu klientů připojených na CMTS u downstreamu, taktéž tenkrát kontrolováno více a v případě limitních hodnot nasazováno další železo => zaručenější garance než nyní. Ale to nechám na každém, ať posoudí sám, co je pravda a co ne.

 

Mimochodem, už jsem zde asi mnohokrát zmiňoval, že změna tarifu na nový se většinou odmítala z důvodů toho, že aktuálně není možné takéto služby vůbec technicky poskytnout při zachování použitelnosti. Šlo jednoduše o to, aby byly stále krok před konkurencí, tedy minimálně alespoň papírově. Případá vám to drazí přispěvatelé nelogické :) ? Po novém roce je dle předpokladu zachrání trojkový Docsis/Eurodocsis.

 

A jede se dál! Jednoduše záleží na tom, jak k tomu daná společnost přistupuje a jak vidite sami, jsou tu jisté odlišnosti od dřívějšího poskytovatele, nicméně i to je obecně známo již delší dobu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení, nové rychlosti UPC jsou uplný flat.

Mám nové 10M UPC a kolem 17 hodin to jede ~512kbps, v 19 hodin 1700kbps. Jsem zvědavý, jestli se na slibovaných 10Mbps dostanu aspoň po půlnoci.

Upload je podobná hrůza. Taky to lítá od zdi ke zdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení, nové rychlosti UPC jsou uplný flat.

Mám nové 10M UPC a kolem 17 hodin to jede ~512kbps, v 19 hodin 1700kbps. Jsem zvědavý, jestli se na slibovaných 10Mbps dostanu aspoň po půlnoci.

Upload je podobná hrůza. Taky to lítá od zdi ke zdi.

Kontaktuj UPC, urcite tam bude nejaky problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...