Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

tak jsem dneska volal na upc ohledně slevy a mám 50% dolů na rok, takže místo 570kč budu platit 280kč, takže to funguje..tak doufám, že na dalším Sipu uvidím tuto částku. Ale je to od nich svinárna, že se to člověk dozví z fór a ještě jim volat a hrozit výpovědí, to by měla být automatika, jako "odměna za věrnost", jak je to v té reklamě, heh :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Já mám taktéž po podání žádosti na zrušení smlouvy slevu na rok 50% jak na internet, tak i na digitální TV Standard.

navíc jsem si objednal DVR a ten mám na 4 měsíce za kilo, ale to je myslím standardní sleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taktéž po podání žádosti na zrušení smlouvy slevu na rok 50% jak na internet, tak i na digitální TV Standard.

navíc jsem si objednal DVR a ten mám na 4 měsíce za kilo, ale to je myslím standardní sleva.

 

 

Můžěš mi prosím napsat na mail (imrek@seznam.cz)? Chtěl bych se na něco zeptat, předpokládám, že jsi vyplnil formulář na zrušení smlouvy a někdo z UPC Ti pak ozval?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník KUFI

To navysovani rychlosti nejak nechapu :? Mam extreme 20M a mluvilo se tady o navyseni na 30M a najednou maji na strankach pouze dva novy tarify 10 a 20M. To znamena ze zustanu na 20M akorat mi prejmenujou sluzbu z Extreme na 20M? A co ta sleva o ktery se tu tolik mluvi? To jim jako zavolam ze davam vypoved a oni mi daji 50% slevu abych u nich zustal? To je naky nemocny ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball
To navysovani rychlosti nejak nechapu :? Mam extreme 20M a mluvilo se tady o navyseni na 30M a najednou maji na strankach pouze dva novy tarify 10 a 20M. To znamena ze zustanu na 20M akorat mi prejmenujou sluzbu z Extreme na 20M? A co ta sleva o ktery se tu tolik mluvi? To jim jako zavolam ze davam vypoved a oni mi daji 50% slevu abych u nich zustal? To je naky nemocny ne? :)

 

 

 

Jestlize si stary zakaznik jako ze asi ses tak pro nas sou uplne jinaci tarify...ja mam treba klasika cos je dneska 12 mega a pak budu mit tusim 25...a novi zakaznici co si v techto dnech obednavaji net maji na vyber jen ze 2 tarifu 10 a 20 mega....

 

jinak nasel sem cenik at se v tom trosku orientujes..... http://www.lupa.cz/clanky/stalo-se-upc- ... -na-azdsl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball
To by mě zajímalo, kdo bude platit 1.239 Kč za Classic (25 Mb/s), když UPC 20M je za 800 Kč (20 Mb/s). Připlácet 439 Kč měsíčně za 5 Mb...

 

 

 

to je zase paradox...pan malina se pri vysvetlovani zmen tvari jako santa klaus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
To by mě zajímalo, kdo bude platit 1.239 Kč za Classic (25 Mb/s), když UPC 20M je za 800 Kč (20 Mb/s). Připlácet 439 Kč měsíčně za 5 Mb...

 

Budeš se divit, ale bude jich dost - zkusil jsem se poptat mezi známými, kteří mají internet od UPC - a z 10 lidí jich 7 vůbec netuší, že mohou od nového roku přejít na nový levnější tarif. Vědí jen, že se jim služba nezdraží a ještě že budou mít vyšší rychlost (a ani to nevěděli všichni a že nové tarify jsou pro nové zákazníky). Ne každý zná tohle (výborné) fórum a ne každý sleduje změny v nabídce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku me zarazi ta informace o PC/MAC, jak jsou na tom současné tarify? Osobně mám Classic a využívám několik PC přes router. Znamená to, že kdybych přešel na UPC10M nepřipojím víc jak 1 PC? A nebo pokud mám router je to jedno?

 

Ne, do sítě UPC máš zapojený přímo jen router, tedy jedno zařízení. PC (či jiná zařízení) zapojená za routerem (a tedy už jen v tvé domácí síti) UPC nezajímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...