Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Ja tam taky volal i psal a rekli me ze me na novej tarif neprepoji,od novyho roku me rychlost navysi ale platit budu stejne vic nez ti co maji 10 m a jestli chcci slevu tak to nedavaji.pokud mam zajem dat vypoved klidne muzu trva 35 dni,tot vse,zadna slevy nic chces skoncit bezva tva vec to byla jejich reakce.

musíš při volání zmáčknout čtyřku (úpravy stávající smlouvy), tam jim říct, že chceš zrušit net a oni tě přepojej na chlápka, co to s tebou probere a nabídne ti slevu na rok...

 

A má cenu to udělat ještě i teď těsně před koncem roku? Kvalita netu je teď příšerná a sleva na rok by se mě hodila, jsem u nich přes 6 let.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano kvalita připojení je příšerná!!!!! platím 4096kbs od 8.12.2008 mám jen 2040kb/s uplad 120kb/s.Když jsem jim volal kvuli problému tak mi paní řekla že mi zavolá úterý 16.00Hod a spojí mě s technikem tak se i stalo.Technik mi řekl že Litvínově dělají předělávku sítě na rychlejší internet co bude od 1.1.09 a že to mají spoustu lidí že nejsem jediný který má ten to problém prostě to okečával že mám počkat do 1.1.09 že se mi zvýši rychlost na 13Mb/s

to jsem silně zvědaví že budu mít aspoň 12,6Mb/s = 5700MB za hodinu.

 

 

PS: máte ten to problém taky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ahoj, myslíte, že opravdu stihnou navýšit kapacitu sítě, aby od 1.1.2009 mohli všichni stávající zákazníci, pokud chtějí, přejít na nové tarify? Já jenom, že už je 28. a pořád rychlost netu kolísá jak prase. Jednou jsou to 2 Mbps, potom najednou 3 Mbps, pak tam vletí 6 Mbps někdy to vyšplhá k 10 Mbps, a pak to zase spadne na 4 Mbps. Prostě jim to pořád síť nestíhá. Tak to jsem zvědavej, jestli možnost přechodu pro stávající zákazníky od 1.1. nezrušej. A hlavně, jak jim to potom bude stíhat síť, když už teď to vypadá takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

To je proto, že už zase povolili Torrenty... Když to bylo bloklé, tak těch 5% uživatelů, kteří svým torrentěním využívají 95% kapacity sítě (aniž by seděli u počítače) měli utrum a holt to zbývajícím lidem (95 procentům), co u toho počítače sedějí a chou si prohlídnout třeba nějaké tv streamy, fungovalo dobře, aniž by museli koukat na trhavý obraz nebo čekat dvě minuty, než se to nakešuje...

Když bloknou Torrenty zase, tak mají kapacity na rozdávání, ikdyž všem zrychlejí... Holt torrent je docela blbý protokol, který posílá miliony paketů nikam a to naprosto neefektivně zahlcuje sítě. Sem tam to však i něco stáhne, tak se to rozmáhá... (rozuměj "sem tam" z hlediska generovaného síťového provozu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No, nevím, jestli to je zrovna tím. Vždyť takhle to blblo, i když ty torrenty byly zakázaný. Vypadá to spíš, že ještě nestihli všude posílit kapacitu sítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
No, nevím, jestli to je zrovna tím. Vždyť takhle to blblo, i když ty torrenty byly zakázaný. Vypadá to spíš, že ještě nestihli všude posílit kapacitu sítě.

 

Tak to máš blbé... ve zdejší lokalitě, když byly torrenty bloknuté, tak to svištělo jako blázen.. i pouhým okem bez měřidel člověk poznal, že stránka nablikne okamžitě. A dycky jak torrenty pustili, tak rychlost 1.7 Mbps (místo 20) a stránka nabíhá 10 sekund. A když člověk reklamoval, tak vyhrožovali marným výjezdem technika, který bych musel zaplatit a jak jsem jim řek, at ho pošlou, at mi ukáže jak to funguje správně, tak se omluvili, že teda ne, že to je způsobeno modernizací sítě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No u nás v Příbrami je vidět, že je to asi způsobený zatížením sítě. Nejspíš je připojeno hodně uživatelů na jeden CMTS. Většinou ve všední dny to jede deklarovanou rychlostí. Ovšem o víkendech a na večer ve všední dny to jede řádově o několik Mbps menší rychlostí než tou objednanou, řádově o 4 - 8 Mbps méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja spis nechapu ty lidi co nadavaji na nejaky stahovace, tady jde hlavne o to, jak uz bylo nekolikrat receno, ze upc "relativne" garantuje nejake sluzby a nedodrzuje je, a ze to resi pravdepodobne tim, ze blokuje nejake porty atd... nikdo z nas asi vicemene doopravdy nevi, kde je pravda, ale musim rict, ze kdyby se stejne ve spicce vestina uzivatelu divala na nejake streamovane video treba ve fullhd nebo neco podobneho a sit by to diky sve kapacite nestihala, tak byste si stezovali na koho? na lidi, co se divaji na netu na video?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Vždyť já si taky nestěžuju na stahovače. Já jsem tu psal, že je nejspíš na jedno CMTS připojeno hodně klientů, takže z toho vyplývá, že by tam asi mělo být připojeno těch lidí méně, tzn. chyba na straně poskytovatele. Všechno jsou to ale jen domněnky. Chápu, že asi příspěvek nebyl mířen na mě, ale chtěl jsem to jen trochu objasnit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...