Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

Budeš se divit, ale bude jich dost - zkusil jsem se poptat mezi známými, kteří mají internet od UPC - a z 10 lidí jich 7 vůbec netuší, že mohou od nového roku přejít na nový levnější tarif. .

 

No samozřejmě jsem myslel spíš ty, kteří znají nové tarify. Ale je mi jasné, že UPC nebude nové tarify nabízet tak intenzivně jako například DVB-C. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

I když se podívají na stránky UPC, zjistí, že sice jsou nové tarify, ale i podle ceníku pro nové instalace od 18.9 - o možnosti přechodu, případně onavýšení rychlosti a jaké za stejnou cenu nikde ani zmínka. Ani upozornění, že lze od 1.1.2009 přejít na nové tarify pro stávající zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Byla k tomu vydána tisková zpráva (http://www.upc.cz/pdf/Tiskova-zprava-UPC-zvysuje-rychlosti.pdf), kde je to hned pod tabulkou navyšování rychlostí u stávajících tarifů uvedeno proloženým písme: "Současní zákazníci mohou, pokud si to budou přát, přejít na vlastní žádost na nové služby UPC 10M a UPC 20M od 1.1.2009"

 

Navíc většina lidí (netvrdím, že úplně všichni) dostala také informaci na kontaktní e-mail. Ten je rozesílán postupně, většina jej již dostala, ale je možné, že k některým ještě teprve dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak tak, reklamni majly od upc chodi docela pravidelne, ale nejaky informativni s dulazitymi informacemi jsem uz daaavno nedostal.

Jinak muzu potvrdit ze sveho okoli, ze vetsina lidi s UPC internetem vubec netusi, co se od noveho roku pripravuje a na co maji narok. Stejne tak netusi, ze existuje tohle forum. To uz spis vedi, ze existuje zumpa http://portal.dkm.cz/diskuse.php , ale to je uz jiny pribeh :)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Řekl bych, že si prostě nabrali větší sousto, než zvládnou spolknout. Ani kontaktní formulář už není to, co slibovali. Psali, že odpověď bude nejpozději do 48 hod, jenže zatím jsem nedostal odpověď na prostý dotaz ohledně nové služby, který jsem posílal před deseti dny.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Tukancheez

Download: 11 337,64 kbit/s (1 417,21 kB/s)

Upload: 6 426,35 kbit/s (803,29 kB/s)

 

2008518914.png]

 

Takto by se mi to líbilo, asi se jedná, ale pouze o chybu serveru, každopádně UPC by si z tohoto mohlo vzít ponaučení :lol:

 

Měřeno 2x a pokaždé stejně, že by UPC chystalo změnu či zapomnělo blokovat upload?

 

Speedtest.net hlasí ovšem jiné údaje

 

377835652.png

Viz všechny moje měření:

 

23.12 17:35	Karneval (kabelová tv)	10773	5538	21,7	58,3
23.12 17:31	-.karneval.cz	11338	6426	21,9	78,8
23.12 17:22	-.karneval.cz	11463	6024	21,9	78,3
23.12 17:18	-.karneval.cz	11251	5975	22,0	80,7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...