Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Odesláno
Pochybuji, že by STV3 zařadili, byl by tam asi problém s vysílacími právy. Stejně tak budou zřejmě na satelitu vypínat v CS linku STV programy, kde bude sport.

 

tak jsme definitivně v sedince?

Odesláno

Budeme koukat co pustí UPC do digitálu (Olympijské hry). Myslím že budou koukat všichni :roll: Že by STV3? Ono se ještě něco najde :oops:

Odesláno

Bude to ten slibovaný Eurosport HD? no moc času jim už nezbývá, další Rada zasedá 29. – 30. července 2008.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Hradec Králové
Odesláno

zacinam byt bervozni...CR snad nebude jedina zeme bez HD olympiady..

Odesláno

uz se obavam,ze to fakt nevyjde. neni nic, vsude ticho, ani zadna rezerva v programech,vubec nic ...

 

UPC uz by davno slibovalo hory doly (coz uz jednou slibovalo, i kdyz ne zcela oficialne), aby nabralo vice zakazniku. UPC opravdu neni z tech, co by meli radi prekvapeni.

Odesláno

Jak jsem psal od začátku, počítejte s tím, že Eurosport HD zatím v digitální kabelovce nejspíš nebude kvůli podmínkám zařazení.

 

A jinak k rezervě, všiml jsem si, že v síti přibyly dva multiplexy (už je to pár měsíců, co tam jsou), ale nic na nich zatím není.

Odesláno
Jak jsem psal od začátku, počítejte s tím, že Eurosport HD zatím v digitální kabelovce nejspíš nebude kvůli podmínkám zařazení.

 

A jinak k rezervě, všiml jsem si, že v síti přibyly dva multiplexy (už je to pár měsíců, co tam jsou), ale nic na nich zatím není.

 

Hm, až dva multiplexy jo ? To by mohlo bejt místo bud pro 2-4hd kanály nebo nejakejch 16sd kanálů :) tak snad brzy se něco objeví

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
Odesláno

Nebo rozhodit jak to maj teď

Resp oddělit HBO HD a FilmBoxHD os zbytku a zvýšit jim datový tok.

To by bylo asi nejsmysluplnější....

 

Voom a NG taky mají svůj....

Odesláno

Pochopíte už jednou pro vždy, že UPC nemůže přidat na datovém toku, když ho HBO nebo FilmBox nevysílá.

 

Už se to tady několikrát probíralo - pokud je na vstupu nějakého řetězce datový tok 3 Mbps ak i když ho proženu znovu encoderem tak i při toku 6Mbps bude kvalita obtázku odpovídat původním 3 Mbps .... :shock:

  • Super
  • Super+
  • ALLinONE
  • Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha
Odesláno

Jenže praxe je jiná, v tom přecpanym muxu maj oba programy nula nula nic a podle toho to taky vypadá / dopadá....

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.