Přejít na obsah

UPC chystá na víkend údržbu, mohou přijít výpadky


Ritchy

Vědeli jste o tom, že Vám nemusí jít od pátku do pondělí Internet?  

23 hlasů

  1. 1. Vědeli jste o tom, že Vám nemusí jít od pátku do pondělí Internet?

    • Ano - dostal(a) jesem e-mail
      5
    • Ano - dočetl(a) jsem se to na stránkách UPC
      0
    • Ano - dočetl(a) jsem se to jinde (nevím to od UPC)
      5
    • Ne, vím to až nyní
      13

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Kabelový operátor UPC oznámil, že od zítřejšího večera tj. od pátku 13. června od 21:00 až do pondělí 16. června do 8:00 bude provádět údržbu a rekonfiguraci svých serverů. Jde prý o dlouhodobě plánovanou akci a během ní nebude možné provádět změny nastavení e-mailových účtů, změnit zařízení připojené prostřednictvím pevné IP adresy a provádět jakékoliv manipulace se SmartGuard klíči. Uživatelé se mají připravit na to, že může docházet ke krátkodobým výpadkům nebo kompletní nedostupnosti e-mailových schránek pomocí protokolu POP3 či IMAP. V případě nastavení zabezpečení SSL může být uživatel vyzván k potvrzení nového bezpečnostního certifikátu.
(Tisková zpráva)

 

http://www.lupa.cz/zpravicky/upc-chysta-na-vikend-udrzbu-mohou-prijit-vypadky/

 

Poslali Vám někomu mejl s tímto upozorněním - HLASOVÁNÍ.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je smutny ze se tuto zpravu dovidame uplne odjinud nez by mela prijit, tohle od UPC povazuju za prohresek a meli by se v tomto smeru polepsit. :roll:

 

V rychlosti jsem projel stranky UPC.cz a nenasel jsem tam o tom ani zminku.

 

V poslednim dile poradu UPC informuje nas nabadal p. Malina aby jsem zavitali na stranky upclive.cz, ja fakt nevim co bych tam delal, kdyz tam ani neni takovato zakladni informace, viz. http://www.upclive.cz/Podpora/Stav_sit_/Cela__R/

Tuhle stranku muzou zrovna zrusit, protoze to zbytecne mate uzivatele.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz delaji ten upgrade, tak by take mohli zvysit maximalni moznou velikost odesilane emailove zpravy,

protoze omezeni na 10 MB a pres web rozhraní jen 2 MB, povazuji v dnesni dobe neomezenych prenosu dat a zvysujicich se rychlosti, za naprosto nedostacujici parametr :!:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prasárna posílat velký soubory e-mailem, doufám, že to nechají, tak jak to je. Na posílání velkých souborů máš jiné služby - uschovna.cz, uloz.to atd...Nehledě na to, že posílanej soubor poštou ti nabobtná o třetinu jeho reálné velikosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je smutny ze se tuto zpravu dovidame uplne odjinud nez by mela prijit, tohle od UPC povazuju za prohresek a meli by se v tomto smeru polepsit.

 

Mě neposílají ani upozornění o tom, že se mi změní pevná IP adresa, za kterou platím. Překvapilo by mě, že by posílali tohle :-) Je to banda neschopných diletantů.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě nepříšel email žádný, ani na adresu @karneval.cz, ani na @upcmail.cz.

 

Informování zákazníků je ze strany UPC tragické. Podobně je tomu i u digitální televize, kdy nejsou schopni dát jakoukoliv zprávu prostřednictvím STB, ačkoliv je to nejsnažší možnost, jak informovat jak o změně v progrmové nabídce, tak i o poruchách, např. s EPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...