Přejít na obsah

Nový SW 1.09 pro Handan CV-7000HD


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Aha, ona je to asi nějaká móda, v tomhle fóru se taky nehraje na letní čas :-))) Chvilku jsem myslel, že jsem se zbláznil - ale já mám tady fakt všude o hodinu víc a řekl bych, že u mě je to ok :-)

 

btw mít vedle sebe dvě zařízení od UPC (Handany 6000 a 7000) připojené na stejný kabel a přitom na obou různý čas, to je fakt perla technologie :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ona je to asi nějaká móda, v tomhle fóru se taky nehraje na letní čas :-))) Chvilku jsem myslel, že jsem se zbláznil - ale já mám tady fakt všude o hodinu víc a řekl bych, že u mě je to ok :-)

Letni/zimni cas si kazdy registrovany uzivatel nastavuje sam - http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=20664#20664

 

btw mít vedle sebe dvě zařízení od UPC (Handany 6000 a 7000) připojené na stejný kabel a přitom na obou různý čas, to je fakt perla technologie :-)

Na DVRku byl problem s casem opraven, na HD boxu zrejme ne, i kdyz ja tento problem zatim nezaznamenal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Chyby a nedostatky přístroje

Abychom nový Handan stále jen nechválili, vytkneme mu nějaké chyby. U set-top-boxu se občas přihodí, že se v noci sám zapne. Tuto chybu lze odstranit vypozorováním času zapnutí set-top-boxu a posléze nastavením funkce časovače – vypnutí přístroje. Handan se někdy zasekne, ale tento problém není zase tak častý. Kabelový operátor pravidelně aktualizuje software svých set-top-boxů, a tak se většina těchto problémů nejspíše odstraní s vydáním nového softwaru. Jako největší nedostatek spíše považuji, že přístroj nemá dva tunery a harddisk (HDD) obdobně jako model Handan CV-6000 Twin DVR.

Zdroj: http://www.digizone.cz/clanky/handan-cv ... -stb-s-hd/

 

Autor článku Ondřej Vala ohodnotil tento přístroj nejvyšším možným počtem 10 bodů. Zjevně není zákazníkem UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tuto recenzi jsem psal já. Hodnocení bylo přídáno v redakci, a podle hodnotícího systému serveru Digizone.cz ( http://www.digizone.cz/texty/hodnotici- ... -top-boxy/ ). Takže si můžete podle této tabulky spočítat, kolik bodů STB obdrží.

 

A jinak, jak jsem v recenzi psal, jsem s tímto set-top-boxem spokojený, až na nějaké malé drobnosti, které jsou v textu uvedeny. Takže si za svým článkem si stojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Myslím že to normální pohled "běžného" zákazníka, ani maso ani špek :)

 

Spíš co je špatně je to, že nemáme defacto nikdo srovnání, takže je otázka, jestli by jiný model na tom vůbec byl lépe. Chyba není až tak (podle mého názoru) na straně HW - tj. HD STB, jako spíš u operátora (UPC) - nikdy se nestalo že by se škubali všechny kanály najednou atd. atd.

 

A oproti normálnímu STB 5000 je to lahoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

"Autor článku Ondřej Vala ohodnotil tento přístroj nejvyšším možným počtem 10 bodů. Zjevně není zákazníkem UPC". Tuhle poznámku jsem připojil spíše pod obecným dojmem z diskuzí na tomto fóru, nikoli z vlastní zkušenosti. Někteří diskutující očekávají od přístrojů vlastnosti, pro které nebyly primárně konstruovány, pak jsou samozřejmě zklamáni. Má obecná zkušenost je taková, že hardware téměř vždy vysoce převyšuje kvalitu dodávaného softwaru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém v samotném hardware není, to jen firmware stojí za prd . . . pak takové ty věci jako EPG což je problém UPC.

Co se týče recenze a hodnocení, tak ta bere v potaz vybavenost hardware ne dlouhodobé zkušenosti s užíváním.

No nic nebudeme mlátit mrtvého koně a vyčkáme příchodu modulu do TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Všimnul jsem si, že není možné nahrát program na DVD rekordér. Bez problémů fungují volně šiřitelné na ČT1, ČT2, apod. ale když chci nahrát pořad z Eurosportu, NG, apod., tak se mi do 10 minut objeví hláška: Byl detekován signál znemožňující záznam pořadu. V předcházející verzi firmwaru to nedělalo. Máte někdo stejnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...