Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

vypozoroval jsem, že když mi dvr píše "zakódovaný kanál", tak v případě, že právě z toho kanálu nahrává, tak nejde tuhle hlášku zapudit přepnutím na rádio a zpět a navíc to, co nahraje, je ono oblíbené černo, co během přehrávání skáče po několika sekundách vpřed

A nemuze to byt tim ze ten kanal (multiplex) skutecne vypadl ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vypnutí a zapnutí dvr může způsobit nahození multiplexu, tak ano :-)

 

další nepříjemný jev je, že když přehrávám záznam z disku a má začít nahrávání, tak buď se přehrávaný obraz několikrát zasekne a pak pokračuje dál (to je ta lepší varianta) a nebo se zasekne a stojí a jediné, co jde udělat s dvr, je vypnout ho - reaguje na tlačítko na přístroji i na dálkovém ovládání. Po zapnutí začne hned nahrávat, bez vypnutí/zapnutí nenahraje nic.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
další nepříjemný jev je, že když přehrávám záznam z disku a má začít nahrávání, tak buď se přehrávaný obraz několikrát zasekne a pak pokračuje dál (to je ta lepší varianta) a nebo se zasekne a stojí a jediné, co jde udělat s dvr, je vypnout ho - reaguje na tlačítko na přístroji i na dálkovém ovládání. Po zapnutí začne hned nahrávat, bez vypnutí/zapnutí nenahraje nic.

To musí být nějaký vadný kousek. Já přehrávám a současně i nahrávám velmi často, ale tohle se mi neděje. Pouze se mi, když začne nahrávání, objeví na obrazovce, že bylo spuštěno naprogramované nahrávání a to je vše, obraz se mi neseká.

Něco podobného se mi ale občas stalo (avšak vemi výjimečně), když začnu naprogramovaný pořad nahrávat a po nějaké chvilce si jej chci začít přehrávat, zatímco se ještě stále dál nahrává. Protože na začátku zpravidla jsou ještě reklamy nebo upoutávky, tak dám rychlé přetáčení a pak teprve normální PLAY. V té chvíli se mi obraz sekne, pak pár sekund běží normálně, pak zase sek a tak dále. Pomůže mi přehrávání vypnout a pustit ho znova. A i když zase rychle přetáčím, tak na podruhé už se neseká. Nahrávání mezitím funguje bezproblémově dál. Jak jsem ale řekl, stalo se mi to asi jen dvakrát za celou dobu používání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám dva dny Handan 6000 DVR, zatím fungoval bez potíží, ale dneska mají kanály strašně slabý zvuk, musím hlasitost televize vyjet skoro na maximum, abych vůbec slyšel. Setkali jste se s tím někdo?

Díky,

Aleš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CableG: Tech chyb uz je nejak moc a vetsinu z nich jsem vubec nezaznamenal, takze bych take tipoval ze mas vadne DVR.

 

Začínám mít pocit, že se ty "moje" chyby začínají projevovat po zaplnění 1/2 disku. Vytvořil jsem samorostlou teorii, že to může souviset s těmi dvěma výmazy disku při upgradech firmware - otázka je, zda je disk správně naformátovaný.

 

Teď jsem ve fázi zběsilého sledování nahraných pořadů a pak zformátuju disk a nechám ho zaplnit :-) Pak už mám v záloze jen reset do defaultu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podstatě od 80GB a výše volného prostoru se DVR umravnil

s předchozím firmware ale chodil dobře do posledního byte, že by tedy to nakonec byla nějaká chybka? S formátem disku se během verzí hýbalo, takže možné by to bylo.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...