Přejít na obsah

EPG nejde?


CableG

Doporučené příspěvky

tak byla to chyba, už je to opravené, EPG opět v troskách a po sedmi dnech nikde ani stopa

 

Pánové, naplnit znovu databázi pro 71 TV a 24 R programů chvíli potrvá, mašina to musí znovu přechroupat, jsou to informace k cca 25k pořadů :-)

 

Chvilku vydržte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To loudování jde rychlostí cca 6 k files za hodinu - takže to trvalo cca 4 hodiny.

 

Bohužel né vše jde tak rychle jak by si člověk představoval :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake pak rucni zadavani. Dostanou jiz pripraveny soubor v urcitem formatu, ktery "jen" naloaduji do EPG. Jsou to lajdaci slusne receno...

 

Nikdo nemluvil o ručním zadávání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak EPG je uz OK, ale pri prepinani programu mi to zase ukazuje porady cca 2 hodiny zpatky a ne to, co aktualne hrajou:-) Jsem jedinej, nebo ma nekdo stejny problem?;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mag_cz
Zdravim, tak EPG je uz OK, ale pri prepinani programu mi to zase ukazuje porady cca 2 hodiny zpatky a ne to, co aktualne hrajou:-) Jsem jedinej, nebo ma nekdo stejny problem?;-)

 

Dela mi to uplne stejne (teda vcera vecer, ted jsem v praci). Navic si myslim, ze EPG v poradku neni. Sice programy trochu pribyly (myslim jejich popis v EPG), ale u spousty z nich naopak nebyl popis vubec zadny, treba na Slovacich, STV1,2, Markiza, Joj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...