Přejít na obsah

EPG nejde?


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Dobrý den,

předpokládám, že Dohledové centrum má možnost poslat textovou zprávu globálně všem abonentům digitální televize (opravte mě, pokud se pletu). Proč tak po téměř čtrnáct dnů trvající poruše dosud neučinilo, je otázka....

Nebo že by UPC v rámci zlepšení svých doplňkových služeb začalo ve svém EPG uvádět informace pouze o aktuálním a následujícím pořadu (jak činí již od 27.května)? Nebylo by to náhodou porušením smlouvy?

Včera jsem se pokusil uveřejnit zprávu o stavu EPG na serveru digizone.cz, ovšem pan Potůček zprávu nezveřejnil (UPC je asi štědrým sponzorem...)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No, je to už pro UPC poměrně dost velká ostuda.

Navíc na svém webu stále lákají zákazníky na digitální kabelovou televizi s tím, že získají, kromě jiného, i "EPG, kompletní přehled o televizním vysílání na 7 dní".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Musím se k něčemu přiznat...

13.května jsem UPC zaslal upozornění na několik let se vyskytující a tvrdošíjně opakovanou pravopisnou chybu v EPG (psaní "tečky" u řadových číslovek). Kromě automatické odpovědi jsem obdržel i zprávu, že můj email předají příslušnému oddělení.

Příslušné oddělení se sice dosud neozvalo, nicméně krátce na to přestalo aktualizovat EPG, další průběh již mnozí znáte z vlastní zkušenosti...

Takže se ještě jednou moc omlouvám a sypu si popel na hlavu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Takže EPG na týden dopředu je opět funkční (ta pravopisná chyba je tam stále...). Technici-programátoři se zřejmě snažili závadu odstranit, což ovšem neomlouvá monopolní (slušně řečeno) chování UPC Českáí republika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...