Přejít na obsah

EPG nejde?


CableG

Doporučené příspěvky

Cheb taky nejde :cry: Já si třeba vždycky v sobotu nahrávám Autosalon (nechce se mi vstávat ráno) ale teď nevim kdy přesně začíná a TV program už dávno nekupuji, naštěstí mám internet, najdu si to a naprogramuji ručně, ale ti co ho nemají, tak mají smůlu :roll: To je fakt neskutečná společnost :(:puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PavelP

Teď, když jsou v EPG jen dva pořady, se na druhou stranu ten můj křáp zrychlil a nezatuhává, když se EPG v paměti vymaže a načítá znova. Možná to tak udělali schválně.

 

PP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to fakt dlouhý... Podle mě se jen vymlouvají - rozhodně nic neopravují, tomu něvěřím.

 

btw - VoomHD - už jste měl někdo kliku, že by EPG ukazovalo právě to, co se vysílá? STB tvrdí, že ie 16:20 (to má pravdu) ale současně taky tvrdí, že právě končí pořad trvající od 17:30 do 18:00 - možná by si programátoři Handanu měli už přestat tolik dopřávat rýžového vína, ty jejich legrační pokusy o software stojí za starou bačkoru.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , ja ma v Brne ten samy problem , ve stredu me vymenili stary STB za nov DVR a od te doby mam v EPG jed 2 porady a vcera to bylo uplne pomylene v 17 hod to ukazovalo porady z 12 hod . Dnes cely den stale je 2 porady . ptam se PROČ ? k čemu pak je takovy DVR STB kdyz si nemuzes nic nahrat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tento problém je celorepublikový, a není to způsobeno tím, že máš jiný STB. Na všech STB (CV-5000, CV-6000 a CV-7000) se ti bude EPG ukazovat takhle, jak ti to teď jde. Nastala nějaká závada, a pracuje se na její nápravě. Ovšem jak dlouho to bude trvat, nikdo neví.

 

Jinak prozatím, si můžeš na DVR nahrávat tak, že si to nastavíš ručně. Poté až bude opět funkční EPG, můžeš to nastavovat přes EPG.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Maji tam pry nejaky technicky problem a resi se to.

 

diky za objasnění...mě to tolik nevadí...ale zajima mě, kdy bude novej fw pro 7000 HD STB ? dik

 

Jestli vše dobře dopadne, tak by měl být dostupný začátkem příštího týdne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...