Přejít na obsah

EPG nejde?


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník brozmb

Tak jsem to nevydržel a volal na infolinku, protože to je stále stejné, spíš horší - u některých programů to je už jen na další dva pořady, maximum je do 28.05. a to jsem poctivě nechal načítat všechny streamy.

Mají to nahrané hned po obvyklých hlášeních poruch - "Omlouváme se klientům za nefunkční služby digitálního programového průvodce".

V pořádku, chápu, stát se to může, ale přece jen od neděle večer je to téměř 48 hodin a to je za peníze, které UPC za jejich služby platíme přece jen poněkud moc :?:evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda hlavně nechápu tu logiku, že se omluví a tím to považují za vyřešené - to je takové oprsklé chování, co mi hlava nebere. Jestli by nebylo řešením jim za jeden měsíc nezaplatit a poslat dopis s omluvou, že to holt tentokrát nevyšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu některých programů to je už jen na další dva pořady, maximum je do 28.05. a to jsem poctivě nechal načítat všechny streamy.
Já to mám teď jen do 20 hodin. Jak nechám načíst streamy? Mám STB jen týden.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brozmb
Vypada to ze se nacita jen rychle EPG - aktualni a jeden porad dopredu, zbytek se nenacte.

Snad to brzy opravi.

48 hodin od toho, co závada existuje bez žádného řešení je opravdu síla...

Proto jsem si pořizoval HDD recorder, abych si v klidu, když mám čas nastavil co chci vidět později off-line..

Bohužel opravdu si od té doby (29.02.2008) připadám jako betatester jakéhosi noname zařízení a nedotažených služeb (je mi jasné, že za tento problém nemůže Handan, je to jen další potíž.... :o )

BTW: Není nějaká informace o tom, kdy bude konečně uvolněn nový FW pro Handan 6000???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

dneska rano jsem zapnul STB a k memu prekvapeni se SMAZALY skoro vsechny naplanovane nahravani, z cca 20 zustaly pouze 2 a vzhledem k problemum s EPG a rucnim pojmenovavanim nahravek pada uzivatelsky komfort nahravani z STB na uroven videa a predstava ze tam vsechno zadavam rucne me skoro odrazuje si ted nahravat vic veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...