Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník juper

Dle přehledu na webu UPC,schází už jen Meteo Tv,a Mezzo(je prý jen v analogu,ale nenešel jsem ho),je možné,že,některé stanice nejsou všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jen Superme? To jako do Standartu Axn scifi a Crime dávat nebudou? To za ně chcou 1099Kč! Vždyť i HBO a Cinemax se dají pořídít levněji? Snad myslí do Standartu za 599Kč. U selfservísu je to v střední nabídce(obdoba standartu) a na O2TV sice za příplatek ale pořád cca za 700Kč. Doufám, že budiu v standartu nebo se v UPtrochu přepočítali, za tolik peněž si to objedná málokdo. A co to bebetv? za to nemůžou chtít víc než za jiné dětské stanice jako Jimjim nebo Jetix a ani to mě nejde, všechny tři stanice pořád rezerva a zakódovaný kanál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen Superme? To jako do Standartu Axn scifi a Crime dávat nebudou? To za ně chcou 1099Kč! Vždyť i HBO a Cinemax se dají pořídít levněji? Snad myslí do Standartu za 599Kč.

 

Já si taky myslím, že je to pitomost - ani to nemá logiku, v Supreme jsou zahrnuté všechny dostupné balíčky a zatím neexistuje nic, co by bylo v Supreme a současně nebylo nikde jinde - nicméně je to jediná informace z UPC, kterou jsem sehnal ohledně AXN SciFi. Proč to zatím nejde se ani neptám. Jsem rád, že aspoň připustili, že to v nějakém tarifu bude a že to nebyl jen omyl při konfiguraci :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle informaci ktere jsem ziskal za pullitrovou uplatu od jednoho opaleneho technika UPC, ktery krumpacem kopal vykop ve vedlejsi ulici pry budou na tech rezervach kanaly SuperMax a OK3 Full HD.

 

Kanaly AXN pry nejedou z toho duvodu, ze rano prekopl kabel, ktery k jeho udivu nebyl medeny ale jen skleneny. :wink:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz
Podle informaci ktere jsem ziskal za pullitrovou uplatu od jednoho opaleneho technika UPC, ktery krumpacem kopal vykop ve vedlejsi ulici pry budou na tech rezervach kanaly SuperMax a OK3 Full HD.

 

Kanaly AXN pry nejedou z toho duvodu, ze rano prekopl kabel, ktery k jeho udivu nebyl medeny ale jen skleneny. :wink:

 

 

Jo a titulky jedou :D:D:D:D to mozna tri vlakna zbula :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle informaci ktere jsem ziskal za pullitrovou uplatu od jednoho opaleneho technika UPC, ktery krumpacem kopal vykop ve vedlejsi ulici pry budou na tech rezervach kanaly SuperMax a OK3 Full HD.

 

Kanaly AXN pry nejedou z toho duvodu, ze rano prekopl kabel, ktery k jeho udivu nebyl medeny ale jen skleneny. :wink:

 

škoda, že to je aprilovej žert no..ale s tim SuperMaxem bych ještě flintu do žita neházel..zázraky se dějí :wink:btw, ta HD rezerva je NonstopKino HD

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Teď vážně, tohle není apríl. Podívejte se na stránky maďarské UPC www.upc.hu je to tam i v angličtině, mají digitální TV se 127 základními programy + HBO Maxpak včetně takových stanic jakp řecká ERT sat apod. a Axn scifi a crime je tam va základní nabídce za 6000 forintů což je zhruba 570-600 kč neboli to odpovídá cenově nabídce Standard za 599kč. Takže jestli to nebude u nás taky tak, tak to jsou fakt sráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak sem se dnes díval a axn scifi a crime definitivně pryč, jsou tam jen rezervy, dokonce nevysílají už ani EPG. Nepsal někdo do HBO ČR, který odpovídá i za axn jak to je? Jinak Zone Reality má EPG z Romanticy a zvukový stopy jen anglicky nebo maďarsky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...