Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník
abych řekl pravdu, tohle sockování upc mě už nudí - nemám pocit, že jsou nejlevnější, ale nabídka programů snad už trapnější být nemůže

 

Brněnká kabelovka Netbox ma programy AXN CRIME, AXN SCI-FI a dokonce FILMBOX EXTRA tam kde maji CS FILM, FILMBOX tudiž by to mělo být u UPC v nabídce STANDARD!!! Doufám, že se tam i objeví!!! Nevím proč v nabídce SUPREME. V jiném připadě bych se musel atˇ nerad přejít ke konkurenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mně by spíš zajímalo, kdy dají do nabídky to již "odzkoušené" (podle jejich online PDFka) kanály MTV a MeteoTV, která v pražským digitálu jaksi nemůžu najít! A naopak tam přebývá v digitálu Reality TV, která má být jen analogově.

 

Docela by mě ale zajímalo co dají do analogu místo těch nově jen digitálních kanálů - prázdné pozice?? to ty, kterým pouze zdražili Klasik o 10kč v rámci zkvalitňování služeb moc nepotěší. ani mě ne, protože když si budu chtát něco nahrát, tak už je zase o pár kanálů v analogu mémě :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Díky menší chybě v FW a zkušenosti s nově objevenými a zase přejmenovanými kanály mlžu už přesně říct, co to je za novinky: AXN Scifi, AXN Crime, Bebe TV a TV5 (než naskočí "Není přístup"), tak si člověk může pustit teletext :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kicigo

Mám SUPREME ale avizované programy AXN crime a sci-fi a další se mi v nabídce neobjevily ani náhodou. Snad někdy příště za ty prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

K tem par pranim ci narkum o Nova HD bych jen poznamenal, ze ta velka bublina jmenem Nova HD splaskla (pomerne bez velike medialni pozornosti) jiz na prelomu ledna a unora...

Mimoch. se na tuto hadlu sracek kvuli obsahu nemohu ani podivat, a predstava, ze bych to mel jeste sledovat v HD me docela desi...:-(

 

K obsahu balicku HBO bych rovnez poznamenal a tak se pridal i k jinemu podobnemu nazoru, ze me jako "filmovy kanal" vubec nic neprinasi, jen se podivejste na jeho obsah, a jiz delsi dobu uvazuji o jeho zruseni. Paradoxne komercni kanaly (zavalene ale reklamou) typu Hallmark ci AXN jsou v posledni dobe daleko vice koukatelne, nez cokoliv z HBO.

 

Cenova a marketingova politika UPC je naprosto udesna (viz "kauza" AXN SciFi a Crime), vubec se v tomto molochu nic nezmenilo, kdysi jsem kvuli jejich prisprostlemu a arogantnimu jednani ze dne na den (a s pomoci DAS bez zadne vypovedni lhuty!) od nich odesel ke Karnevalu, a bohuzel je to zpet. No, jen doufam, ze se tito "soudruzi" budou do budoucna vyrovnavat s odlivem svych zakazniku, vzhledem k tomu, ze se dnes napr. da z Netu stahnout v HD nejnovejsi TV a film produkce, zatim jiste ne zcela legalne, a myslim, ze je to jen otazka casu, kdy tato distribuce zacne TV spolecnosti moc a moc zajimat.

Takoveto monopolni kabelovky rychle zajdou na ubyte, pokud nezmeni rychle sve jednani a premysleni pouze o maximalizaci zisku a snizovani nakladu (to je u UPC naprosta priorita).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
K tem par pranim ci narkum o Nova HD bych jen poznamenal, ze ta velka bublina jmenem Nova HD splaskla (pomerne bez velike medialni pozornosti) jiz na prelomu ledna a unora...

Mimoch. se na tuto hadlu sracek kvuli obsahu nemohu ani podivat, a predstava, ze bych to mel jeste sledovat v HD me docela desi...:-(

 

Pokud vím tak Nova HD skončila pouze na satelitu, ale v IPTV společnosti Mattes AD (802.tv) a v DVB-T multiplexu C (Telefonica O2) Nova HD stále vysílá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...