Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ještě něco. Docela mě fascinuje, že při tak velké změně programů žádná tisková informace nebo vůbec nějaký oznamení ze strany UPC. Na jejeich stránkách ještě není ani HD nebo v programové nabídce je pořád BBc prime a Cartoon network. To se ty stránky aktualizují jednou za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj u Zone Reality je jen anglická a ještě nějaká zvuková stopa, ale to jede v češtině, doufám, že to rozchodí v češtině i v digitálu.

 

A jinak pořád nechápu proč je v digitálu nyní od včerejška dvakrát to TV Noe, proč místo jednoho Noe nedají jinej kanál; to samý je i s Óčkem, proč tam jsou pořád dvě Óčka, stačí přeci jedno. Ať tam nechají to nekódovaný a do multiplexu, kde je kódovaný Óčko, tak místo něho tam dají jinou hudební stanici.

 

Jinak jsem si všiml, že na Extreme Sport nejde zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ještě něco. Docela mě fascinuje, že při tak velké změně programů žádná tisková informace nebo vůbec nějaký oznamení ze strany UPC. Na jejeich stránkách ještě není ani HD nebo v programové nabídce je pořád BBc prime a Cartoon network. To se ty stránky aktualizují jednou za rok.

 

Před časem tu svou pozdní aktualizaci webových stránek zdůvodňovali tím, že jsou nadnárodní společnost a každou změnu na stránkách si musejí nechat schválit ústředím v Holandsku, což mi teda připadá na palici.

Že ještě nebyla vydána tisková zpráva se nedivím, protože jak vidno, jsou tam nějaké problémy a tak s tím zřejmě vyjedou, až se jim je podaří odstranit. Takže oficiálně zatím jen HBO HD a všechny další programy tam vlastně jěště jako nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Máte někdo nějaké zprávy jak to má být s novými programi AXN Scifi a Crimi.To nás včera jenom na chvíli namlsaly? A hlavně v jaké nabídce Standart či Supreme. Jestli jenom v Supreme tak mě pěkně na-erou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ten stejnej problem, jeste dopoledne me HBO HD slo bez problemu a ted me to porad pise, ze mam zablokovany pristup...

 

jj..a krom toho, coz me sere jeste vic...zapnu EPG..snažim se popojiždet..a ono se to kousne... a musim restartnout...na tohle fakt nemám náladu..kdy už doprdele konečně vydaj novej firmware?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
může mi někdo vysvětlit proč mi nefunguje HBO HD, AXN Crime/SciFi..a proč občas ted STB časteji zamrzne při prohlížení EPG ?? Neříkejte, že HBO HD a ty nový AXN jsou jen v nabídce supreme...

 

Nové programy AXN nemá vůbec nikdo, nebo ty jsi snad už někde četl oficiální vyjádření UPC, že je zařazují do nabídky? HBO HD bylo zařazeno do nabídky Supreme a nebo do balíčku Superfilm. Pokud máš nižší nabídku a chceš sledovat HBO HD pouze v kombinaci s balíčkem HBO, musíš si program objednat a připlatit si ke stávající ceně balíčku 100 Kč (viz tisková zpráva UPC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...