Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník

to Retiree: no sorry jestli se te muj prispevek nejak dotknul ale po tvym prispevku jsem to sel zkusit naladit a ani automaticky ani manualni nic nenaslo. Takze pokud jsem skutecne tak blbej a neumim ladit tak se od tebe rad necham poucit, ale kazdopadne jsem to nemyslel ve zlym :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj tak se mi taky ty nové programy naladili, jsem rád za HBO HD, ale podle článků na Digizone a na Parabole se mi moc nelíbí způsob placení za tento kanál a zpřístupnění jen v těch skoro nejdražších nabídkách.

 

Jinak u nás jsou všechny tyto programy na multiplexích 706/64/6900 a 714/64/6900.

 

Jenom nechápu proč přibylo znovu NOE TV, teď tam je dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem nehorázně nasranej na upc....

 

zapnu STB, zeptá se mě že nalezl nové mulitplexy, jestli chci aktualizovat?...dám ANO...

nic jako by nedělá a nereaguje na žádný tlačítka....jako by se kousne (je to normální) ?

a potom..když dám automatické hledání i manuální podle zde uvedených čísel, nic to nenajde....a mám balíček standart+hbo+hd cv-7000 STB...a totálně mě to žere....

 

neví někdo v čem je problém a nepomohl by ???

a jakej je poslední FW pro ten HD STB (VC-7000) ? já tam furt mám verzi 0.99..upc by konečně mělo udělat update sakra...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to Jack_6428: Mám stejný STB jako ty, taky mi to nechtěl po nabídce naladit, ale když jsem ho vypnul a zapnul, tak v menu manuální ladění jsem tam nechal normálně těch 170,5/64/6900 a STB si to sám všechno našel (našel multiplexy 658; 666; 674; 682; 690; 170,5; 698; 706; 714).

 

Jinak verzi SW mám stejnou jako ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jack_6428: Mám stejný STB jako ty, taky mi to nechtěl po nabídce naladit, ale když jsem ho vypnul a zapnul, tak v menu manuální ladění jsem tam nechal normálně těch 170,5/64/6900 a STB si to sám všechno našel (našel multiplexy 658; 666; 674; 682; 690; 170,5; 698; 706; 714).

 

Jinak verzi SW mám stejnou jako ty.

 

díky moc hele!! už to fachá, super :D

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...