Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Snad ne, jenže u u UPC je možný všechno. Doufám, že do večera to bude všechno ja má být, už sem se těšil na Zemi poslední konflikt. Jinak nejde ani bebeTv.

 

Nový multiplexy jsou takto:

706/64/6900 HBO HD, Rezerva HD(snad v budoucnu Eurosport HD), BBC World, CNN, DW, TV5 Europe.

 

714/64/6900 Euronews, CNBC Europe, Tv Paprika, TV Deko, AXN Scifi, AXN Crime(rezerva!), Jetix/Max, Bebetv(rezerva!), TVnoe(podruhé), Rezerva(?), Zone Reality.

 

Snad už to bude večer v pořádku, minule když přidávali větší počet programu taky byly problémy. To sem ještě DVB-C neměl, ale říkal mě to známej. Prý to tvalo delší dobu než se vše usadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, AXN Crime, AXN Scifi, Bebe nejede...

HBO HD...mi přijde, že to je přepočítaný do 1080i....

Euronews...má asi 7 jazykových mutací (což je supr, hodil sem tam španělštinu :)..ale hodně kostičkuje

Jetix...to je strašně divná verze...je to mix UK/HU/CZ verze...., ale je to lepší než bylo trochu

 

Ty rezervy...

jedna HD (kanál 56)podle mě je Eurosport HD - 25.květen....ale může to přeci být i NonstopKinoHD nebo NovaHD...(což mi přijde jako pravděpodobnější)

UPDATE: Je to NonstopKino HD...koukněte na EPG (SpyKids 2, Vřískot, Alexandr Veliký...)

 

jedna SD - tohle bude podle mě SuperMax - doufám (a prosím neříkejte, že já nevim co, zamyslete se nad tím a pak povídejte...)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna HD - asi bude Eurosport HD - 25.květen....ale může to přeci být i NonstopKinoHD nebo NovaHD...(což mi přijde jako pravděpodobnější)

 

já bych teda hlavně ocenil, kdyby se probrali a v dubnu 2008 byly schopní dorovnat HD nabídku O2TV a pak taky by mohli nakoupit nějaké stb, aby nemuseli sockovat a dohadovat se, kolik stb na jednu smlouvu poskytnou, když od začátku preferují, že jejich výhoda je větší počet stb než u IP řešení - ano, dva stb jsou víc jak jeden, ale jinak mi to přijde jako parádní podraz.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový program AXN sci-fi je součástí nabídky digitální televize Supreme.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

P. Buriánková

operátor klientského centra

 

---

 

ovšem ani se Supreme nevidím nic než Rezerva...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
HBO HD...mi přijde, že to je přepočítaný do 1080i....

 

To ti nepřijde, ale je to tak. V té tiskovce to psali, že zpočátku budou programy přepočítávány do HD a pak tam byly vyjmenovány pořady, na které se můžeme v průběhu dubna a května těšit, které budou ve FullHD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBO HD...mi přijde, že to je přepočítaný do 1080i....

 

To ti nepřijde, ale je to tak. V té tiskovce to psali, že zpočátku budou programy přepočítávány do HD a pak tam byly vyjmenovány pořady, na které se můžeme v průběhu dubna a května těšit, které budou ve FullHD.

 

hm, njn..aspon by ale ta godzilla co ted bezi mohla bejt v 16:9 lol... :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Nový program AXN sci-fi je součástí nabídky digitální televize Supreme.

S pozdravem a přáním příjemného dne

P. Buriánková

operátor klientského centra

---

ovšem ani se Supreme nevidím nic než Rezerva...

 

Tak tak, já mám taky nejvyšší/nejdražší nabídku Sureme a taky mám místo AXN Sci-fi a AXN Crime jen zakódovanou Rezervu s nápisem Podmíněný přístup Conax.

:evil:

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...