Přejít na obsah

ADSL versus Karneval


Návštěvník Anonymni

Doporučené příspěvky

Zkoušel jsem zadat svoje tlf. číslo (Praha 8, Ládví) a dalo mi to předpokládanou dostupnost v 11/2004. Už aby to bylo, nic mě nepotěší tak, jako vidět nadutý arogantní Karneval jak leze ze stromu na zem (=s cenou dolů na tržní úroveň). Škoda, že něco podobného zatím nefunguje u nabídky TV signálu.

 

Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Dereku,

tak už mi běží ADSL od Volný.cz i v práci. Zřízení tohoto připojení také absolutně bez problémů.

- 19.9.2004 objednávám na webovém formuláři Volny.cz

- 21.9.2004 dostávám na email smlouvu, podepisuji a posílám poštou do Volný.cz

- 7.10.2004 dostávám na email zprávu, že jsem obživnutej, za pomoci helpline Volny.cz instaluji modem a služba je funkční

- aktuální rychlost dle speedmetru 330 kbps

- zřízení trvalo 18 dní od prvního kontaktu poskytovatele služby

 

Zdar Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Tak to gratuluju.

Na tvym pripade je videt, jak to bez Telecomu jde vyresit jednoduse a v klidu.

Ja bych snad do sedmi dni mel mit fakturu k ty zrizeny lince, takze pak zacnu taky resit primo adsl, uvidime jak se EMEA vytahne. Co jsem slysel, tak i kdyz sidli na druhym konci republiky a vsechno resej postou, aktivace a vse okolo zvladnou behem jednoho pracovniho tydne. Ale necham se prekvapit :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stanislav Švec: buď uveďte konkrétně příklady kde je karneval nadutý a arogantní, nebo si takovéto pomlouvačné výrazy nechte od cesty...

slyšel jste snad ode mě že je arogantní telecom? neslyšel, nikdy ke mně takový nebyl. Jediné co jsem psal bylo o pomalosti a amatérismu, což jsem doložil příklady. Tak zkuste udržet stejnou úroveň, jistě na to intelektuálně máte...

 

ad Nextra přes telenor .. zatím karneval nepotřebuje tomuto konkurovat, jelikož má za podobnou cenu tuto rychlost garantovanou a nikoliv zatíženou agregací 1:40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Čmeláku, rád vyhovím Tvému požadavku.

1/ Svůj názor na drastické zvyšování cen (5x -7x v průběhu 9 let), které je možné jen a pouze díky monopolnímu postavení Karnevalu v jednotlivých domech a domácnostech, jsem již psal několikrát a nebudu jím dále obtěžovat.

2/ Při posledním zdražování jsem dostal k oznámení o zdražení průvodní dopis ředitelky Zákaznického oddělení proč že jaksi opět v krátké době zdražují o desítky procent. Tož jsem nelenil a vážené paní ředitelce jsem napsal též dopis, ve kterém jsem jí vyjádřil nesouhlas s tímto zdražením. Je tomu již přes půl roku a odpověď na můj dopis stále žádná. V mém vnímání světa to je arogance vůči zákazníkovi. Já ve své firmě zákazníkům na korespondenci zásadně odpovídám a to i tehdy, píše-li mi dotyčný něco, s čím se nestotožňuji. Karneval je však v takovém postavení vůči svým zákazníkům, že si tuto aroganci paní ředitelka může v klidu a bez uzardění dovolit. Já ve své firmě vzhledem k tvrdé konkurenci bohužel nikoliv.

3/ Žádal jsem Karneval o zapojení nabídky Mini v kombinaci s připojením k internetu za cenu prostého součtu obou samostatně nabízených služeb. Ve své žádosti jsem jasně zdůvodnil proč žádné další TV programy do bytu nechci. Nebylo mi vyhověno a ani mi nebylo srozumitelně vysvětleno proč. Technické ani finanční důvody to být nemohou. Neustále se mi snažili vnutit nabídku Komplet v kombinaci s internetem (o 200 Kč měsíčně dražší, než bych jim byl býval ochoten za Mini+internet zaplatit já), ačkoliv od samého počátku věděli, že žádné další TV programy nechci. Opět, v mém vnímání je to nadutost. Já si bohužel takto nasírat zákazníky dovolit nemohu a musím se snažit jim vycházet všemožně vstříc.

Zdraví Standa

 

P.S. neustálé strašení agregacema, až se stanu obětí agregace, přilezu ke křížku a dobrovolně si zde posypu hlavu popelem, zatím mi však ADSL jede jak doma (Kobylisy), tak v práci (Holešovice) jako z praku. Prakticky neustále přes 400 kbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Stanislav Švec:

ad 1 a 2 ... tak v tom případě bych musel já být nasr... na celek svět pokud bych vše bral jak vy a kvůli jednomu neodpovězenému dopisu nazývat někoho nadutým nebo arogantním... jak bych podle vašeho měl nazývat telecom, který mi zapojil ADSL až po dvou urgencích? apod...

 

takže se mírněte, jsem zde kvůli vašim názorům, ne kvůlu vašim osobním pocitům.

 

ad 3 se zeptám, nicméně nevidím důvod proč by toto nemohlo být zároveň

 

P.S. obětí agregace v podstatě už dávno jste, nicméně přui současné ubohé penetraci jako ADSL má a při pokroku jakým se zvyšuje bude trvat ještě dlouho než se naplno projeví. Nicméně už teď máte jen 3/4 z objednané rychlosti. Já mám u karnevalu cca 105-110% objednané rychlosti...

 

nebojte, poznáte, zatím máte ADSL krátce, až ho budete mít tak dlouho jak jsem ho měl já, tak se pobavíme o zkušenostech, ale snad je budete mít lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, ze by Karneval musel jednat s každým jednotlivým zákazníkem o ceně. Nabízí prostě balík produktů, které buď akceptuji, nebo ne. Není to zas tak nic neobvyklého. Jdu-li do banky, tak pochybuji, že budu moci licitovat např. o výši úroku sporožira a pod.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, ze by Karneval musel jednat s každým jednotlivým zákazníkem o ceně. Nabízí prostě balík produktů, které buď akceptuji, nebo ne. Není to zas tak nic neobvyklého. Jdu-li do banky, tak pochybuji, že budu moci licitovat např. o výši úroku sporožira a pod.

Presne tak. Nepatrim k lidem, kteri by meli dobre zkusenosti s jednanim Karnevalu, ale to co pises je vaze smesny. V nabidce je proste net a komplet. Nevim, co tam prudis s dopisama, ze chces net k mini, kdyz to proste v nabidce neni. A pak se jeste rozcilujes, ze Ti na takovou blbost neodepisou. Jak pise HaWe, kdyz jdu do banky a vim, ze kreditku nabizeji pouze k podnikatelskemu uctu, tak taky nebudu psat nekomu dopis, ze tu kreditku chci , ale nemam zajem o podnikatelsky ucet, protoze se mi nezamlouva a at mi ji laskave daj k beznemu uctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pro kristovy rány, je přece obrovský rozdíl v postavení banky vůči mě (na trhu je jich dalších jánevím deset, kde si snad mě vyhovující produkt mohu najít) a Karnevalu, kterému patří koaxy v baráku a dělá si se zákazníkama co se mu zlíbí. To je jádro celé mé zásadní a hluboké nespokojenosti s Karnevalem, které nějak pánové nechápete nebo nechcete chápat. Pokud bych měl na kabelu alternativy, s kterých bych si mohl vybrat (=existovala by konkurence, která by aroganci a nadutost kabelovky zásadním způsobem korigovala), pak máte svatou pravdu a nedovolil bych si s vámi vůbec polemizovat.

 

Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...