Přejít na obsah

ADSL versus Karneval


Návštěvník Anonymni

Doporučené příspěvky

nikdo nerika, ze zdrazovani bylo kvuli inflace....to je proste proto, ze ceny byly stanoveny tak nizko, ze by nevydelaly ani na slanou vodu...jinak k inflaci

viz http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/in ... ce_inflace

 

jenom nevim proti cemu tady nadavas.....nelibi se ti cena, porid si alternativu, coz si udelal, tak si vlastne spokojenej...

 

1/ .... no a to je právě to darebáctví. Nejdříve ÚMYSLNĚ nahnali do své ohrady tisíce ovcí pod příslibem solidní služby za solidní cenu a když jich měli dost a ovce nemohly utéci, tak jim dali pěkně za uši. Opakuji to stále jako papoušek, ale mám stále pocit jako by to nějak nebylo pochopeno.

2/ Nevím, nemám pocit že bych nadával. Snažím se pouze diskutovat na dané téma (ADSL x Kabel). Pokud jsem ovšem na špatném fóru (jedná se zde o Karnevalfunclub), pak se velmi omlouvám za nevhodné připomínky a nebudu již přítomné členy Funclubu v jejich oslavách Karnevalu rušit ... . A se svou volbou připojení jsem opravdu spokojený, to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Ano, mas pravdu, tady je to opravdu spis Karneval FANclub. Jako ovce bez moznosti volby si JA osobne tedy opravdu nepripadam ! A ze by mi dal nekdo za usi ? Myslim ze byt u Telecomu, tak jsem dostal za usi daleko vic. Ale to je prave o te moznosti volby ...

 

A nejak nechapu prinos tvych prispevku - prisel jsi nam vsem rict, ze jsme slepi a rozhodli jsme se spatne ? Nebo jsi nam prisel vysvetlit ze rust cen u Karnevalu je neadekvatni a ze jsme nalitli, protoze realna cena nam poskytovanych sluzeb je x-krat mensi, nez kolik za ni opravdu platime ? Ja si tohle myslim o tvem pripojeni a proto jsem na kabelovce.

 

Ty se divis nam, ze jsme stale u Karnevalu, a treba ja (nevim jak jini) se ti divim, ze jsi na ADSL.

 

Ale at to tedy nejak uzavru - ja se rozhodl pro Karneval a ADSL je pro me neprijatelny kvuli Telecomu. U tebe je situace opacna. U toho bych zustal.

Uz nazev tema zavani flamewarem a ten tu bude bezet dal, takze je to stejne jedno :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Derku,

já bych to také uzavřel. Snad jen tím, že žádné ambice někoho o něčem přesvědčit jsem neměl a nemám. Pokud nechápeš smysl mých příspěvků v samotném faktu diskuze a v oboustraně užitečné výměně argumentů a informací, pak mi to je líto. Diskuze není o vítězství a porážce, ale o tom, co nejvíce se dozvědět a na základě tohoto poznání se pak moci lépe a rychleji rozhodovat. Proto jsem se snažil co nejpozorněji číst a pochopit nějaká reálná uchopitelná fakta, která jsi Ty a další uváděli. Pročítám si to několikrát sem a tam a nemohu nějak tentokrát skoro žádné nalézt. Škoda, snad příště. Vše dobré přeje Standa Švec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takova uvaha k dumpingovym cenam: Jakou mas jistotu ze ADSL neni nabizeno za dumpingove ceny? -> Za par let operatori nezvednou ceny?

 

To máš Nikesi určitě pravdu. Avšak na rozdíl od kabelovky, kde jsem odkázán na jejich rozvod a musím se tedy od nich nechat do jisté míry cenově vydírat, protože alternativní volba je problematická, u ADSL mám jednoměsíční výpovědní lhůtu a na trhu skutečnou konkurenci, která nedovoluje cenově mlaskat tak jak si to drze dovolují kabelovky.Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak mi to neda, abych nevyjadril i svuj nazor. Podle me je kazdy pakt s cimkoliv, co vzdalene pripomina Telecom strasna blbost. Nechce se mi popisovat vsechno, co jsem s touhle firmou zazil, jake maji super pruhledne cenove nabidky a programy, jakou maji paradni klamavou reklamu a jak to je nakonec vsechno jinak. Myslim, ze spousta lidi, co si to tady ctou, maji taky negativni zkusenosti s Telecomem - abych pravdu rekl, neznam nikoho, kdo by ho mel rad a nechtel se ho zbavit.

Mel jsem modem, pak jsem mel ISDN, pak mikrovlnu, potom ADSL a nakonec jsem skoncil u Karnevalu. A konecne jsem spokojeny. Jednoznacna cenova nabidka, slusne podminky, dobra rychlost, ping a kvalita pripojeni. Co chtit vic? Musim rict, ze pokud nekdo obhajuje cokoliv souvisejici s Telecomem, je bud blazen nebo loajalni zamestnanec Telecomu (tedy zase blazen) anebo zatim nepronikl do problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Residente, jakékoliv paušalizující odsudky vedou vždy nikam. Já osobně nemám s Telekomem zkušenosti ani výrazně špatné, ani výrazně dobré, vlastně takové nekonfliktní. Využívám jejich pevnou linku již mnoho let, linka bez poblémů funguje, za posledních deset se kvalita telefonování dramaticky zlepšila, komunikace se zákaznictvem také. Nemám důvod Telekom ani dramaticky odsuzovat, ani vynášet do nebe. Jestli jsem dle Tebe blazen nebo loajalni zamestnanec Telecomu (tedy zase blazen) anebo zatim nepronikl do problemu nechám bez komentáře. V každém případě pro moje konkrétní podmínky je ADSL od firmy Volný.cz ta nejlepší kombinace cena/rychlost, kterou jsem na trhu našel. Její zřízení bylo naprosto bezproblémové a zatím zaplaťpámbů i bez problému funguje. Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano a o tomhle to melo byt. Tedy ne o tom, jestli je lepsi ADSL nebo Karneval, ale o tom, ze kazdemu vyhovuje neco jineho. Tedy ty jsi nasel nabidku, ktera ti vyhovuje, a to je fajn. Ja hlavne reagoval na ty reci o tom, ze Karneval je drahy a ze okrada lidi, zatimco Telecom je svatousek. Teda aspon takhle jsem to pochopil ja :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Ano a o tomhle to melo byt. Tedy ne o tom, jestli je lepsi ADSL nebo Karneval, ale o tom, ze kazdemu vyhovuje neco jineho. Tedy ty jsi nasel nabidku, ktera ti vyhovuje, a to je fajn. Ja hlavne reagoval na ty reci o tom, ze Karneval je drahy a ze okrada lidi, zatimco Telecom je svatousek. Teda aspon takhle jsem to pochopil ja :D

S timhle souhlasim a myslim ze jsem se tak i vyjadril ve svem predchazejicim prispevku.

Nechci se tu hadat, jen mam dojem, ze na foru Karnevalu bude vetsina lidi proto, ze u Karnevalu zakotvila. A to z ruznych duvodu. A taky, ze vetsina z nich ma zkusenosti s jinymi ISP, hlavne se statnim zlutym molochem.

 

2tomus: Mohl bys tu nekde prosim pustit anketu - neco ve smyslu zkusenosti a spokojenost s Telecom, resp Karnevalem ? myslim, ze neco takoveho by docela jasne mohlo dat alespon nejakou odpoved pro me a jine.

 

2Stanislav.Svec: Nemyslim, ze bych chtel tuhle diskusi vyhravat. Me spis sokovalo, ze existuje nekdo, kdo u Telecomu neni z cire zoufalosti (nedostatecna nebo nedostupna konkurence) a tim nechci rikat nic ve smyslu ze jsi blazen. Z docela bohatych zkusenosti je tvuj postoj k Telecomu opravdu asi prvni pozitivni se kterym jsem prisel do styku !

Nevynasim soudy, skonceme to tim, ze jsme si oba (vsichni) vybrali podle sveho - ja se zkrotim v argumentaci a ty me neprirovnavej k ovecce. To ze jsem hloupej mi rikaj uz ve skole :P

A plz, jsem Derek, cili 5.pad je Dereku. nikoliv Derku, to bych musel byt Derk. Sorry za malichernost, ale jako vetsina lidi nemam rad komoleni jmena :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...